Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marzenia nie do spełnienia xD


Gość DilerSamoZło

Recommended Posts

Ja mam jedno takie skryte marzenie ^^

Jedna, ładna, zgrabna, oddana azjatka :D Pół godziny z azjatką :D One mają w sobie to coś :roll:

Ale oczywiscie chodzi mi o ładną azjatke :D

Aziatki są... inne też są ...i jak to mówią polecam strone, wal w ciemno. :wink:

Takie moje przyziemne trochę marzenie ale chciał bym nigdy nie wpaść za MJ... odpukać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja bym chciał mieć kasy w ch*j a wtedy mógłbym posłać swoją całą rodzinkę i osoby chętne na wczesną emeryturkę. Chciałbym też za tą kaskę wykupić sobie władzę i zalegalizować trawę. Ale nie wszystko od razu. Na początku chciałbym znać słuszność swoich decyzji a dopiero wtedy wprowadzałbym zmiany. Moje rządy nie opierały by się na dyktaturze.....co najwyżej na unieszkodliwianiu osób które żyją w zakłamaniu( mam nadzieję, że sam bym się nie posłał do piachu). Kopernik się mylił.....świat kręci się wokół pieniądza...

Nie jestem materialistą ale widząc jak ludzie cierpią z powodu braku kasy chcę jej mieć jak najwięcej i pomóc chodź 1 % ludzi. Nie mówię tu o cierpieniu z powodu braku fury :)

PS Mam też nadzieję, że pieniądze nie zrobiłyby ze mnie bezdusznej suki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Marzenia nie do spelnienia... Ta azjatke mozesz spoko obrucic, albo bedziesz sie dobrze uczyl i potem studiowal na AGH na przyklad to poznasz takie. Albo tez burdel albo wyjazd do chin i tym podobnych;) Moze to dziwne ale jest tam ich sporo;) Moim marzeniem jest nobel;) A juz najlepiej nobel za stworzenie mitologicznej somy;) Czyli narkotyku idealnego (he w sumie mj chyba takim jest co nie?), bezpiecznego, nieuzalezniającego, pozwalajacego normalnie zyc i dajecego zajebista przyjemnosc. Oprócz tego wielka wyspa, i duże laboratoria klonujące ludzi, badające możliwość zmiany ciała, żeby można żyć w nieskończoność. Dla dobra ludzkości, która przez wiare jest ograniczona i boi sie odkryc. W koncu kiedys transfuzja byla czyms heretyckim, czyms czego nie wolno rozwijac, bo to zabawa w boga... Samarka obfitości też by była dobrym marzeniem;) He malo materialistyczne te nasze marzenia, czy to może raczej dowód? Dowód na to że mj otwiera ludziom oczy, uwalnia nas z babilonu...

DilerSamoZłoJa mam takie fajne dosc dziwne, chcial bym móc na chwile byc kobieta:D

I bral bys calymi dniami do japy xddd Jak u fokusa spusty na twarz to nie pasta

A ja bym chciał mieć kasy w ch*j a wtedy mógłbym posłać swoją całą rodzinkę i osoby chętne na wczesną emeryturkę. PS Mam też nadzieję, że pieniądze nie zrobiłyby ze mnie bezdusznej suki. Pozdrawiam

To nie pieniądze robią z człowieka bez duszną sukę, ale to brak pieniędzy a potem dostanie tego czego wcześniej się nie miało... Tak jest przynajmniej w babilonie, smucą troche twoje marzenia. Bless i buch za ciebie :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+