Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Obama pozwala na palenie trawki


Gość

Recommended Posts

Amerykański prezydent rozluźnia restrykcyjne prawo zakazujące palenia marihuany. Chorzy używający tego narkotyku do uśmierzania bólu nie będą ścigani przez agentów federalnych. W ten sposób Barack Obama zrywa z polityką George'a W. Busha. Czy pójdą za nim inne kraje?

Agenci federalni nie będą poświęcać czasu i środków na aresztowania posiadaczy marihuany i konfiskowanie jej w 14 stanach USA, które zezwoliły na używanie tego narkotyku w celach medycznych, głównie do uśmierzania bólu - oświadczyło amerykańskie ministerstwo sprawiedliwości.

Nowe wytyczne resortu oznaczają odejście od polityki administracji poprzednika Baracka Obamy, republikańskiego prezydenta George'a W. Busha, który groził ściganiem używania trawki do celów medycznych nawet w stanach, gdzie wykorzystanie jej dla tych potrzeb zalegalizowano.

Ministerstwo zaznaczyło jednak, że władze wciąż będą ścigać handlarzy i posiadaczy marihuany, którzy używają jej do innych celów.

http://www.dziennik.pl/swiat/article461182...nie_trawki.html

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oh jakie byłoby to piękne! Ale jakoś nie widzi mi się, żeby kaczory akurat w tym małpowały... Wtedy był Busz i jego "wojna z terrorem" i było za czym iść... W końcu miał podobne ideały - rządzić całym światem. A Obama jest ciemnoskóry i wątpię by kaczki podrobiły ciemnoskórego, który jeszcze pozwala ludziom ĆPAĆ! Niemniej jednak jak się uda to będzie pięknie!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie sądzę żeby w naszym propagandowym kraju cokolwiek się zmieniło, jak oglądam wiadomości jakiekolwiek na jakimkolwiek programie to można by powiedzieć że mowią o prywatnych sprawach polityków ktore ja osobiście mam w dupie. Byłby straszny szum wraz z legalizacją maruhuany na terenie Polski nawet tylko do celów medycznych, bo zaraz byli by lekarze którzy wystawialiby fikcyjne "recepty" o tym że dany pacjent powinien przyjmować ganje, oczywiście to wszystko odpłatnie...fajnym plusem tego byłaby możliwość założenia krajowej plantacji Marihuany dla właśnie osób co będą posiadali "legitymacje mariipalaczy". Przyniesie to duże dochody dla skarbu państwa i wtedy właśnie jak nasz Premier&Prezydent zobaczą żywą gotówkę to bedzie krok do zalegalizowania naszej ukochanej MJ. Byleby nie utworzyły się jakieś instytucje ktore są przeciwne MJ.

Pozdrawiam Forget.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nareszcie cos sie dzieje w stanach, dobrze dla nas, bo co amerykanin zrobi to polak od razu papuguje.

tylko że nasi posunęli się trochę za daleko i zgotowali nam tu państwo policyjne oczywiście w USA jest to samo tylko myślę że tam od jakiegoś czasu to ustępuje a u nas narasta. Sam zauważyłem że od jakiegoś czasu nie mogę wyjść na ulicę nie zostając spisanym czy zaczepionym przez :pies: żadko teraz gdzieś wychodzę ale za każdym razem jest kontrola to już jest przesada i jeszcze te podsłuchy. Po prostu uczeń (Polska) przerósł mistrza (USA) niestety

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

fajnym plusem tego byłaby możliwość założenia krajowej plantacji Marihuany dla właśnie osób co będą posiadali "legitymacje mariipalaczy".

To chyba byłoby konieczne skoro ścigaliby dilerów to skąd mieliby brać zioło Ci chorzy? To zaprzeczałoby sobie :D

od jakiegoś czasu nie mogę wyjść na ulicę nie zostając spisanym czy zaczepionym przez

Mam tak samo a ostatnio nawet coraz częściej trzepanko robią :zrzut: :pies:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+