Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Zielony sposób na kryzys


SoulJah

Recommended Posts

Oczywiście nie mogło zabraknąć nutki propagandy

 

Zielony sposób na kryzys

Na wyjście z kryzysu dyskutowanych jest wiele sposobów. Ten jednak wyróżnia się zdecydowanie. W Kalifornii pojawiły się propozycje zasilenia budżetu stanu dochodami z legalizacji marihuany.
 
- To jak z alkoholem, zakaz spożycia nie powoduje, że ludzie przestają go pić - mówi Richard Lee, aktywista na rzecz legalizacji marihuany. On sam robi wiele, aby przekonać do swej koncepcji innych. Prowadzi nawet szkołę, w której uczy, na co już pozwala prawo i jak należy hodować konopie indyjskie.
 
 
Koncepcję legalizacji miękkiego narkotyku ze względów finansowych popiera także część samorządowców z Kalifornii. Według ich wyliczeń, budżet mógłby na tym zarobić nawet 1,3 mld dol., które temu akurat stanowi bardzo by się przydały. Bo tonie w długach.
 
Przeciwnicy legalizacji marihuany argumentują, że zysk to tylko jedna strona medalu. Druga to koszty socjalne, przeznaczane na leczenie uzależnionych od narkotyków.
 
Kalifornia chce palić
 
Sondaże pokazują, że większość kalifornijczyków zgadza się z tymi, którzy chcą legalizacji marihuany. Według ostatnich sondaży, 56 proc. ankietowanych mieszkańców stanu, mówi "trawce" - tak.
 
ŁUD/tr
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+