Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sonda TVP wygrana!


aaabbbccc

Recommended Posts

ten Tomasz Piątek wygląda jakby się najarał przed programem a bredzi bzdury chłopy nie wiedzą co jest dobre a debile zza telewizora od kopa wierzą w takich łapciuchów z telewizorni. pierdzielić krytykę! kto wie to wie co dobre jakby juz była ta legalizacja to raczej nie poczuł bym różnicy jak mam amsterdam nie ruszając się z miasta.

szkoda że nie przyczaiłem tego programu na żywo, ale nic straconego ziomy dali rady ! !

pozdro dla nich! :peace:

:bongo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

"Nie...To jest jakieś badziewie w ogóle, przestańcie, to nie jest Holandia żyjemy w Polsce bez przesady ! " Jak by go dorwał to bym chyba zabił... Przez takich "pedałków" w Polsce jest jak jest. Albo ta 2 baba po tym czopku...Jakie zacofanie, niech wsiądzie po joincie do samochodu i niech jedzie zobaczymy czy się rozwali z predkościa 5 km/h.... Ludzie ratujcie ! :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak dla mnie takie programy w TVP czy innej telewizji nie mają jakiegokolwiek sensu chyba że w takiej debacie brali udzial: 1 osoba przeciwna lub mająca zastrzeżenia do MJ oraz 2ga osoba ktora paliła MJ nie raz ale kilka razy, lub osobe która pali bardzo często i ma pojęcie jak się wysłowić w takiej debacie. Osobiście troszkę rozmawiałem na ten temat z jednym Polskim policjantem...(spokojnie poprostu znajomy). Na początku rozmowy uslyszałem: "Jak się naćpają to widzą Lwy..." ale podszedlem do tej sprawy spokojnie i wytlumaczylem znajomemu jak to działa i tak dalej. Na koniec nie miał słów i powiedział że musi spróbować ;]

Jah!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+