Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hemp100,

Jest taka myśl, narazie książka raczkuje, są konkretne plany ktore bedą realizowane ... co do wydania jest to kwestia ugadania, musimy ja tak wydac zeby byla w miare dostepna w wiekszoci kraju, jest plan zalozenia strony internetowej przez ktora to byla by prowadzona sprzedaz on-line, a propo jest tu na forum jakis grafik, ktos od html, ktos kto zrobi ladna i ciekawa strone ? Albo czy znacie takiego ? i ile mniej.wiecej taka usługa kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok to bede gadal o tych komiksach i przedstawie mu wszystkie działy książki :) Hmm ja bym mógł przeprowadzic rozmowe z Metrowym :) tyle ze skontaktowac sie z nim listownie nie moge bo do 4 jestem w Hiszpanii jeszcze ; /

Własnie mam pomysł ! znam tu Polakow którzy są po kilkanascie lat tu i palą marihuane :) mozna by bylo zrobic z nimi wywiad lub cos na ten temat :) tutaj bardzo lagodnie do tego podchodza :) i jest wieksza swoboda nieraz widzialem starszych i mlodszych ludzi maszerujacych ciasnymi uliczkami z lolkiem w łapie :) a nawet i w markecie sie zdarzylo :D

Mam tez znajomych Rap Polsko Hiszpanski , Dancehall którzy nawijają są ambitni i palą ! to moze byc przyklad ze ambicji nie znikają gdy sie pali czlowiek nie staje sie "mułem" tylko spelnia swoje marzenia i uczy sie hiszpanskiego chodzi do szkoly i ma dobre wyniki.

Moglem to dziwnie opisac ale ehh no wiecie :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+