Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Sam palił a teraz chce karać


Nemesis87

Recommended Posts

Nie będzie żadnej legalizacji trawki czy haszyszu. Mało tego. Nie będzie także odgórnego zalecenia, żeby nie karać za posiadanie małych ilości narkotyków. Co zatem proponuje Ministerstwo Sprawiedliwości? Zdaniem Donalda Tuska, zmiana polega na możliwości umowy miedzy prokuratorem a zatrzymanym narkomanem - wolność za wskazanie dilera.

Wiele osób zainteresowało się projektem zmian w prawie. Po ich przyjęciu dopuszczalne byłoby posiadanie małych ilości narkotyków. Andrzej Czuma zapewniał, że lider PO popiera wprowadzenie zmian. Okazuje się jednak, że premier zupełnie inaczej rozumie ten projekt. Zdaniem Donalda Tuska, nie ma mowy o jakiejkolwiek legalizacji narkotyków. Nie ma też zgody na ich posiadanie.


Politycy używają narkotyków do straszenia

"To jest projekt, który nie zwalnia z odpowiedzialności karnej nikogo, kto posiada narkotyki. Nic się nie zmienia jeśli chodzi o status tych, którzy posiadają narkotyki" - zaznaczył Tusk.

Jak podkreślił, jeśli przejdzie propozycja ministra sprawiedliwości, "ten kto posiada narkotyki także podlega karze więzienia". Ale - dodał - "prokurator i policja będą mieli możliwość zaproponowania osobie, która posiada niewielką ilość narkotyków, współpracę, która pozwoli na złapanie dilera czy producenta i wyeliminowanie go(...) Nagrodą dla drobnego posiadacza narkotyków będzie uwolnienie od surowej kary"- dodał premier.

"Chodzi o to, żeby karać tych, którzy wciągają w to młodych ludzi" - mówił Tusk.

Co jeśli narkoman nie wyda dilera? Można się tylko domyślać, że wtedy poniesie karę taką samą jak obecnie. Obecnie "kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

KOCHANA POLSKO!!!!

Link to comment
Share on other sites

po tej akcji gazety wyborczej byl promyk nadzieji a teraz to juz sie wkur****m fest. nie zmieni sie nic tylko frajerzy jeszcze bardziej sie beda pruli. ku**y z sejmu chca zrobic byle co zebysmy sie odpierdolili.

Link to comment
Share on other sites

A co wyście kurwaa myśleli - przecież to można było od razu wywnioskować co to za myk z tą ustawą- w każdym z tematów o tym projekcie przynajmniej kilka osób pisało że to walenie w ch**a - nie wiem skąd takie zdziwienie. :blant:

Link to comment
Share on other sites

Teraz to jest ... obrzydliwe. Do czego oni zachęcają? Do zrobienia z siebie śmiecia? Zwykłej dz***i?

Nie żebym ciepło myślał o dilach i reszcie tego towarzystwa, ale do ciężkiej cholery, usankcjonowane ku*****o za poparciem państwa to deczko przegięcie.

Volksliste czeka, kto pierwszy :zrzut:

Link to comment
Share on other sites

Nemesis87

Możesz podać źródło?

Wypada to zrobić. Sam chciałbym paru osobom link podrzucić. Bo wielu moich naiwnych znajomych zamiast na UPR głosowało na PO... Następnym razem nie popełnią tego błędu. Sądzę, że w przyszłych wyborach UPR ma szanse przekroczyć próg wyborczy i dostać się do Sejmu. Wówczas będą mogli choć głosić swoje poglądy w Parlamencie i krytykować głupie pomysły rządu. Powoli, małymi kroczkami coś może się zacząć dziać, ale konkretne zmiany to na pewno nie w najbliższych latach. Bo kto wygra po kompromitacji PO? No kto? Pisiory na 99%. Ale jeśli UPR będzie miała możliwość zaprezentowania swych poglądów w Sejmie, to z czasem ich poparcie może wzrosnąć, zwłaszcza, że sporo ludzi ma dość PiSu, SLD, oraz dzięki bogom wszelakim PO. Jest szansa, że za 7 lat po wyborach UPR będzie miała na tyle duże poparcie, że będzie poważnym partnerem do koalicji. Ale to nie zrobi się samo. Trzeba działać. W necie jest sporo młodych uprowców. Jak moher i komuchy pójdą w piach, coś się wreszcie zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+