Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Wielkie Bongooo

DeZetDeKa

Recommended Posts

Jeśli zły dział,albo już taki temat był to sorry i niech mod zrobi co trzeba :D

Może wy mi pomorzecie.Szukam w necie jakiegoś bonga,ale nie takiego małego jak wszędzie są tylko jakiegoś mocarza szklanego.Np jak ktoś był na marszu to na stoisku firmy wujo stał taki wielki bongos.Lecz w sklepie tego nie mają.Z góry dzięki za jakieś linki czy coś .Pozdro

weeed, tez chciałem podać link do tego bonia, ale jest trochę za małe.. Tzn jeżeli chodzi o wieeelkie bongo :D bo ogólnie 60cm to sporo :D szczerze to wolałbym to które Ty podesłałeś. A jeżeli DeZetDeKa, chcesz naprawdę duże bonio to może lepiej samemu zrobić co ? :)

Ale jak mam sobie zrobić zajebiści wielkie bonio ze szkła? Nie mam umiejętności i możliwości by sobie coś wyszponcić ze szkła :D A bongosy mam już dwa jedne takie normalne plastik a drugie z kokosa lecz chciałbym mieć coś kozackiego :D

A ja mam takie pytanko, jest roznica w bongu jezeli jest ono duze?? (chodzi mi o dlugosc nie o wielkosc cybucha. Czy zajebiemy sie bardziej z duzego czy z malego boniaszka, pluco mamy tak samo duze chyba?

• 5 weeks later...

Wiesz co? ja tam nie wiem ale moim zdaniem jak chcesz dobre bongo to tak:

-wiertarka

-wazon na kwiaty ( jaki ci sie podoba )

-duża lufa

-wiertło do szkła

Mój kumpel w ten oto sposób za 20 zł miał super bongo ;)) :buch: :wodna:

JARAJ

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+