Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Aqua Globes


Daro93pk

Recommended Posts

Wczoraj oglądając telewizje trafiłem na program reklam produktów Mango. Reklamowali akurat według mnie ciekawy produkt. Był to Aqua Globes. Jest to szklana kula, do której nalewa się wody i wsadza do ziemi z roślinką. Gdy roślinka będzie potrzebowała wody to stąd będzie się nalewało i nie ma szans przelać takim czymś.


Szkło dmuchane. Wysokość 30 cm, średnica 9 cm. Do roślin doniczkowych (także wiszących) i ogrodowych.
ZALETY:
• wygodne nawadnianie roślin
• estetyczna dekoracja
• naturalny materiał (szkło)
• idealne rozwiązanie dla wyjeżdżających

Co o takim czymś myślicie ? Trochę drogie ale chyba się opłaca : - ) Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jasne, że strata kasy. A takie coś mozna sobie samemu zrobić. Ja nalewam wodę do butelki, potem ją dynamicznie odwrcam i wbijam w ziemię. Działa dokładnie tak samo...Sposób jest fajny, jak na przykład trzeba gdzieś wyjechać. Podlewasz na maxa wbijasz ze 2 butelki i jest git. Gdy ziemia przeschnie woda z butelki zaczyna się zasysać. Jak wracam po paru dniach to butelka jest zgnieciona, wessana do środka :D

Rusz głową :razz: Butelka kosztuje 1,50 a to coś 69.00 hehe jest różnica :razz:

Pokój :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

A ja polecam Absorbent Aquanika. Opakowanie 45 gram za 3,50 wystarczy na 15 litrów ziemi, a zasada działania jest dość podobna. Na opakowaniu piszą, że 1 gram preparatu jest w stanie zmagazynować 180 gram wody. Poza tym spulchnia ziemię i chroni przed ulewami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+