Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Aqua Globes


Daro93pk

Recommended Posts

ja na jednego af 8l leje ok litra raz na 4-5 dni tak gdzies. To będzie miało max 0,4l tak ze wiele nie poratuje. No a o cenie to juz nie mówię generalnie takie sklepy tv sprzedaja drogie badziewia które jesli nawet sa pomysłowe to mozna znależć cos podobnego a czesto lepszego i tanszego w innych sklepach normalnych czy internatowych. Np te różne uradzenia co ćwiczeń. Tylko że Ciu wmawiaja "tylko u nas".

Ja tam juz TV i wódki się nie tykam bo to twarde dragi co ryja beret konkretnie.

;)

ja na samym poczatku zabawy z canabis experymentowalem z z "knotami" czy jak kto woli "tamponami". W dziurze w doniczce był kawałek bawełnianej liny który wystawał pare cm do ziemi i kilkanaście poza donicę a ta stała na pudełku z wodą.. Jak sie dobierze dobrze proporcje dreanz srednice itd to da rade jakos.

 

A wie ktos na jakiej zasadzie to dziala? bo planuje zrobic takie cudo bo byc moze bedzie mi potrzebne.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ronaldo, nie wiem jak to zrobić aby wyglądało jak na zdjęciu, ale u mnie w bloku np. jak rosnie kwiatek na klatce, to wbijają w niego butelkę 0,5 l z wodą do góry nogami i działa. Często przechodzę (przechodziłem, bo ktos kwiatka za****ł :D) koło tego, i zawsze woda w butelce była, choć stopniowo ubywało.. Pokombinuj, i sprawdź czy działa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+