Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Demonstracja pod siedzibą telewizji


int

Jesteś za?  

105 members have voted

 1. 1.

  • Tak
   93
  • Nie
   7
  • Nie mam zdania
   5


Recommended Posts

Co o tym sądzicie? Zebrać osoby z transparentami głównie w kategorii "Wysłuchajcie nas" i kulturalnie postać pod siedzibą np. TVN-u. Jeśli przyszłaby 1/4 ludzi co była na Marszu Wyzwolenia Konopi to może ktoś by zwrócił uwagę. Przygotować przedstawiciela z wszystkimi argumentami, wziąć megafon i kazać mu czytać argumenty cały czas (potem ofc go zmienić). Zacząć np. o 12 i skończyć o 20. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

TVN ??? To niby niezależna TV. Podejrzewam, że niejeden pracownik tej telewizorni zarzuca se coś albo nawet jest już dawno uzależniony. A co n.p. powie Q. Wojewódzki ? Ta TV może jest i nawet ZA ale się po prostu boi. Lepiej może wyczaić gdzie mieszkają posłowie naszego seymu i to im, pod ich kryjówkami zrobić obciach.

Link to comment
Share on other sites

h trzeba zajebac listami prezydenta ,sejm,posłów ,trzeba zbierac głosy zbierzmy głosy po cichu z milion i wtedy skurwysyny bedą musieli słuchac róbcie ankiete jak takie cos musi wyglądac jakie dane osoby muszą sie znajdowac zeby to przeszło ziomy pisze to na zjarce ale taka lista da nam siłe karzdy sobie wydrukuje w domu czy gdzies inndziej i zbierze głosy nastepnie to zbierzemy do kupy i zobaczymy jak to wyglądac bedzie???

Link to comment
Share on other sites

taka manifestacja by byla dobra a w tym czasie ludzie nieopodal by zbierali podpisy jakas grupka :) tylko najgorsze jest zebranie ludzi poniewaz powiedzmy zapisze sie na taka akcje 100 osob przyjedzie 20 :/ tacy sa ludzie ze albo zapomna albo stwierdza ze niemaja czasu ani pieniedzy i du*a

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Pamieteajcie ze media to czwarta wladza w Polsce, takie zgromadzenie pod siedziba telewizji sporo zametu by zrobilo, napewno ktos by zwrcil uwage ! Jestem ja najbardziej na tak ! Choc widze ze zainteresowanie slabe :? Kur%a ludzie, chcecie cos zmienic ? zacznijcie sie starac i wierzyc !!! Siedzac na forum nic nie zdzialamy ! Zejdzmy z kompa, zacznijmy dzialac !

Zda sie wiecej informacji na temat tej akcji ? Jest ona realna w wykonaniu ! Dzialamy ?

Link to comment
Share on other sites

Lepiej pod jakąś telewizją którą oglądają starsi np. TVP.

Btw. Lepiej było by zebrać kasę, zrobić reklame w telewizji, że w różnych miastach są ankiety czy mj powinna byc legalna. taka jedna gruba akcja zamiast 10 małych. Ludzie by zagłosowali i by się okazało ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+