Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dobra rozkmina o MJ


RasTafari

Recommended Posts

Pale ale nie pale stale bo ten kto pali stalr ma na śeiat spojrzenie takie jak ten co niepali wca;le

O tym niej wiecej byla mowa zgadam sie z ttym

CO do weetarianizmu to cos mi sie obilo ze nasiona konopi zawieraja teaz te niezbedne bialka co w soi tylko jeszcze wiecej

A co do tego co bylo na pierwszej stronie mj a otepienie/rozwijanie umyslu:

jesli chodzi o nastolatkow to wiadomo ze rozni pala wielu tepakow tez dla szpanu czy dobrej zabawy ale jesli chodzi o ludzi w starszym wieki 20+ to wiekszosc z tych co pali albo suzo to raczej nadprzecietnie inteligentne jednostki, tak mi sie wydaje. Kiedys mialem 2 czy 3 razy taka sama rozkminie po blancie w tym samym miejscu na takiej ławce za smietnikiem jak palilismy wieczorem na temat kosmosu naprawde mcno w to sie wglebialismy jaki on jest potezny i czy ma koniec itd

Czasem zapale z kims ale ostatnio to sam pale i tak nawet wole. Albo jak palilem gdzies z kumolami to oni jeszcze szli po browary czy do baru albo na baze a ja wolalem jeszcze polazic sam po peryferiach sluchajac muzy i obserwowac. Przykre jest tylk ze wtedy czesto mozesz uslyszec "śpun, narkoman" od przechodzacych ludzi ktorzy sie czuja lepsi bo oni wola telewizje na codzien a od swira schlac sie wóda.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...
  • Replies 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podziwiam wasze słowa..:D:happy: ale jednak nie wszyscy nastolatkowie palą dla zabawy, ale nie ukrywam tego mam 18 lat, w wieku 16 też myślałem że marihuane sie pali dla zabawy, zbity i niewiadomo czego. Teraz od pewnego czasu zauważyłem :D to daje inne spojżenie na świat... takie dziwne.. fajnee :] poprostu pokój, nie czujesz wogóle złości, nie odczuwasz problemów :razz: chcesz żeby wszystko było zajebiście :) tak ja to rozumiem... :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

cos mi sie obilo ze nasiona konopi zawieraja teaz te niezbedne bialka co w soi tylko jeszcze wiecej

Nasiona konopi są źródłem jadalnego oleju, mąki, protein, aminokwasów.Ekstrakcja protein z oleju z konopi jest tańsza niż z soi. Zawierają też witaminy i inne bardzo cenne bajery, niestety nie pamiętam dokładnie. Ogólnie są zdrowsze i bardziej bogate w składniki od soi..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie ja mam takie rozkminy z kumplem i bez MJ np. zastanawiamy się po co człowiek żyję i nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie jednak po :ganja: odpowiedzi nasuwają się same np. "aby nieść dobro by innym żyło się lepiej" mój światopogląd odkąd zaznałem mocy sensi zmienił się o 180 stopni inaczej patrze na takie rzeczy jak pieniądze czy jakieś tam rzeczy mam to wszystko w ... bardziej cenię życie i lepiej się z tym czuję :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+