Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sposoby na dobrą fazę.


Rezydent

Recommended Posts

Witam. Jutro będe palił i mam do waś pytanie, jakie macie sposoby aby była dobra faza. Co robicie aby tak było? Oglądacie jakąś komedie czy cos w tym rodzaju? Piszcie swoje propozycje.

 

na filmie sie wczujesz, wkrecisz

mozna pograc na PlayStation

mozna pogadac

jest wiele opcji co kto lubi :)

zapalicie to juz sami bedziecie wiedzieli na co macie ochote :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi sie wydaje, ze nie ma na to jakiejś recepty i najwazniejsza jest dobra ekipa, w której poczujesz sie swobodnie. Wtedy można robić dosłownie wszystko, a i tak jest dobrze (; Przynajmniej ja tak mam..

Chyba, ze palisz sam, to wtedy robisz to, na co masz ochote 8)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przepis na udana faze?

Najwazniejsze - pozytywne nastawienie. Nie mozesz palac bac sie, ze cos bedzie zle. Nastaw sie dobrze, zapal w miejscu gdzie nie bedziesz sie bal o przypal. Najlepiej wlacz muzyke, ktora bardzo lubisz. Zapal w gronie osob z ktorymi dobrze sie czujesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak palisz, miej wy*****e na wszystko, gadaj z ziomkami " udzielaj sie do rozmow ..,. Bo sie zawiesisz xD " hmmm i mysl pozytywnie tzn w ogule nie mysl o jaraniu tylko co sie dzieje albo se cos rozkminiaj :) to jest najlepsze :P i wtedy " nic zlego cie nie najdzie ... chociaz nie wiem czy to jest mozliwe xD bo zawsze stosuje sie do " mojej recepty " xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sposób na dobrą faze ? EKIPA ! z porządną ekipą wystarczy rozmowa a wtedy to juz 1000000 pomysłów i napewno będzie miło :):wodna: A jeśli jesteś sam i lubisz grać w gry to polecam bardzo fajnie sie idzie wkręcić i niekiedy nawet zauważyć można większy skill(w moim przypadku tak jest,albo sobie to wkręcam ehheheh) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja uwielbiam sobie wyjść gdzieś na łąkę, na trawkę, najlepiej przy lesie --> jeśli mieszkasz na wsi. Ale że zima hu hu ha bardzo zła :lol: to polecam EKIPA, dobre przytulne ciepłe miejsce (np. pokój), Muzyka i internet (zapodać śmieszne filmiki np z youtuba) lub jakaś ostrrra komedia (wręcz głupia! :joint: ) komedia. Hopce, będziesz miał dość śmiechu na ten tydzień ;) :zbakany: :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+