Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sposoby na dobrą fazę.


Rezydent

Recommended Posts

Mi wystarcza najlepsi znajomi przy ktorych czuje sie swobodnie, wtedy juz jest polowa sukcesu na dobra faze :) Jakas dobrze wkrecajaca sie muzyka i rozmowa na wszystkie tematy, uwielbiam rozmawiac ze znajomymi na takiej fazie :) Jeszcze jakies piwo/wino i to co najbardziej lubie czyli zrobic cos smacznego do jedzenia dla wszystkich na takiej fazie, poprostu kocham wtedy cos przyrzadzic :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Najlepiej miec dobra miejscow bez przypalu, ja lubie na lonie natury jak jest dobra podzia a jak nie to metka gites i juz. Dobrych ziomkow, MUZYKA (o ganji ogolnie i zyciu takich chlopakow jak my lub jak kto woli trance) Ja sobie wole kupic szamke przed zeby nie latac do sklepu. Usiasc, polozyc sie wygodnie i juz dalej reszta poplynie dobrze, tematow do gadania jest w pip :joint:

EDIT

A filmy hmm dzien swira, las vegas parano, how high, dont be a menace i takie w tych klimatach a po koksie to scarface poza tematem;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Sry za offtopa, ale jestem ciekaw czy to ja jestem dziwny czy wszyscy tak mają. Już mówię o co chodzi jak np. wypiję 2 kawy to jestem tak pobudzony, że źle się czuję tak samo po fecie miałem. Ogólnie wszelkie rzeczy pobudzające bardzo źle na moje samopoczucie działają też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+