Skocz do zawartości
thc-thc

grower

haj indicy a satiwy;) czym się różni?????


THC20

Recommended Posts

THC20, Sativa pobudza i masz mocna smiechawe.

Indica rozluznia miesnie, troche zamula. Ogolnie czujesz, ze Ci dobrze ale nie masz sily zeby cokolwiek robic. Mowi sie, ze masz efekt stoned.

PS: pytanie dales do zlego dzialu. Tu sa tylko raporty z jarania konkretnych odmian a nie pytania. Pozdro. :):peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przesunąłem. Ja właśnie teraz siedzę na ładnej Incice (Afghan Kush) i powiem, że Haaaa...Haaa...Haaaaa... :D :D :D. Ogólnie to prawie jak kolega wyżej napisał + jeszcze częsta GASTROFAZA :twisted: (lodówkę idzie pożreć :D)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak dla mnie indica (minimum 70%) to coś naprawde pięnkego :D

mi to tak poprawia humor ze dynia mała , momentami juz che przestać sie śmiac ale nie da się dobra indica zamiata :zbakany: :zbakany: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

qwerty123, dla mnie, nienajlepiej władającego językiem angielskim człowieka, nazwy tych stanów wydają się oczywiste - np. indica body buzz to odczucia cielesne typowe dla efektu stoned (buzowanie w ciele). High znaczy pobudzające sativkowe działanie, stoned yet high - analogicznie - coś pomiędzy uwaleniem a pobudzeniem. I tak dalej.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mistrzu_, od smiechawek to sa sativy. hmm ale moze na Ciebie dziala to inaczej heh

heheh faktycznie :D

mój błąd sory ale nie byłem swój jak to pisałem :zbakany: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mistrzu_, od smiechawek to sa sativy. hmm ale moze na Ciebie dziala to inaczej heh

Chłopie zarówno sativa i indica jest od śmiechawy. Z tym ,że nieco innej.

Dobra indica w kameralnym gronie , czy tam w fotelu koło kominka:)

Sativa na misje poza domem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+