Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Marihuana w Polsce powinna być legalna"


evo

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Polski policjant? ehehehe od razu przed oczami widze grubasa z wasami bez kitu walacego tania wodke bez zapojki i ktory jezdi polonezem w sumie tak bylo kiedys :D ale co sie zrobi chlopaki uczyli sie z pojebanych ksiazek do biologi( 1 joint i jestes zerem...)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Legalna Marichuana To Ulga Dla organow scigania. zamiast ganiac 16 latkow z trawa po miastach i pchac naprawde inteligentnych ludzi za kratki :!: bo tak jest chyba ku.wa latwo zlapac na ulicy przepyrac i jest ok. pomozcie tym co napie.dalaja here w struny i zajmicie sie powazniejszymi sprawami eh nie moge <wku.wiony!!!> :zrzut: :pies:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Legalna Marichuana To Ulga Dla organow scigania. zamiast ganiac 16 latkow z trawa po miastach i pchac naprawde inteligentnych ludzi za kratki :!: bo tak jest chyba ku.wa latwo zlapac na ulicy przepyrac i jest ok. pomozcie tym co napie.dalaja here w struny i zajmicie sie powazniejszymi sprawami eh nie moge <wku.wiony!!!> :zrzut: :pies:

Osoby niepełnoletnie akurat powinni ścigać, chociaż jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gram po 30 przy obecnych zarobkach? Przepraszam, ale ile ty palisz? Dla mnie 7 zł za fajki to za drogo więc rzuciłem. Gania kupna owszem, ale nie wbijaj z takimi cenami, ja cie proszę.

4 max 5 PZN za grama owszem. Więcej, sorki, uprawiam własne.

Pracując w NL za minimalną stawkę godzinową stać mnie na 2g/h.

Zarabiając polskie minimum........ policz sobie i zacznijcie myśleć. 30 :picture:

Od razu widać kto w rodzinie płaci za ziółko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co się orientuję od 12 do 30. Wybacz brak aktualnych informacji. W PL NIE kupuję.

Nie mam zamiaru finansować już nawet nie mafii a zwykłych ćmuli w dresach i opalenizną na ryjach. Niech znajdą normalną pracę. Poza tym wybacz, ale jakość jest śmiechu warta a ja nie mam 14 latek żeby łykać byle shit.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

za 5 zeta w polsce to mozesz sobie kupic lepsza szklana fifke heh. u mnie giet chodzi po 40 zeta i uwiez nie wiem czy to napewno jest gram ale to i tak wychodzi taniej niz alkohol. a co do tych 16 latkow to moze jescze za wczesnie ale i tak wole zeby spalili sobie kilka lufek posmiali sie i poszli do do domu a nie po kilku browarach tlukli szyby gdzies na przystankach....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+