Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wkręty


Assmann

Recommended Posts

Heh , Ja i moj kumpel zrobilismy ziomkowi wkręte , że ma wyostrzone smaki ;d ... Przed spotkaniem kupilismy każdemu po paczce chipsów i temu co wkrecic go chcielismy nasypaliśmy proszku chilli do nich (przez niewielką dziurke w chrupkach żeby nic nie bylo widąc) , przemyślelismy to i wiedzielismy , że po tym będzie mu sie chciało pić ;d , a do 7up wsypalismy cale opakowanie kwasku cytrynowego haha .. Była beka ja niewiem , a on myślał ze smaki mu sie zjebały xd

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Ze swojej strony polecam zapoda sobie muzyke filmową, w rużnych sytuacjach....rużna muzyka stwarza inne nastroje....horror, dramat, film akcji. Tak np. w samochodzie puścilismy sobie sound track kinght rider, czuliśmy sie jak gdybyśmy naprAWDę GRALI W TYM FILMIE :D:d:dd:d POLECam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Ja nabrałem się na numer ze światłem;]

Siedzieliśmy w nocy w kanciapie, mała lampka była;)

Ziomek puścił jakiś kawałek i powiedział żebyśmy zamknęli oczy.

Zgasił światło, ja otworzyłem oczy i nie widziałem zupełnie nic a ziomki udawali, że wszystko jest ok i pali się lampka.

Trochę odjechałem myśląc, że oślepłem ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

HAAA mI  nikt pizdy nie musiał wkrecac ! Sam ja sobei wkrecilem :D Ubakalem sie u kumpla :D i nadle do niego z tekstem ej slysze muzyke :P A on do mnie gdzie a ja mowie w uszach :P a on po*****o cie przeciezja nic nie slyseze D: a ja do niego czlowieku no ku**a slyszeja normalna audycja radjowa slysze jak koles gada a pozniej leci muzyka :D haaa Bardzo fajna pizda :D Szkoda ze ona sie zdazyla tylko raz :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

HAAA mI  nikt pizdy nie musiał wkrecac ! Sam ja sobei wkrecilem Ubakalem sie u kumpla i nadle do niego z tekstem ej slysze muzyke :P A on do mnie gdzie a ja mowie w uszach :P a on po*****o cie przeciezja nic nie slyseze D: a ja do niego czlowieku no slyszeja normalna audycja radjowa slysze jak koles gada a pozniej leci muzyka haaa Bardzo fajna pizda Szkoda ze ona sie zdazyla tylko raz  

Miałem tak samo ziomuś, parę razy niezła to jest wkrętka, to jest tak mega realistyczne, że raz zacząłem kumpla gnoić, że mnie bezczelnie wkręca, gdzie jest to radio i tym podobne pytania

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

hah
My ostatnio spaliliśmy się w łazience(już nawet niepamietam czemu akurat tam xD) ale dobra więc spaliliśmy się wbiliśmy do wanny i zjeżdżaliśmy sobie bobslejem ale beka była jeszcze jeden koleszka sie wjebał pod kran w wannie a tam wody troche było xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Jakiś czas temu miałam zaległy rachunek za Aster i wyłączyli mi internet

Dzwonię do nich jak już było ze mną lepiej niż good,wybieram w ostatnich wybieranych nr stacjonarny

"Dzień dobry nazywam, się tak i tak,to jest mój numer abonenta..."

-Jak to numer abonenta,my nie mammy...

-Co nie macie?Niech pan nie bedzie bezczelny,to jest moj numer abonenta podaje panu a ja sie nazywam...

wczoraj przefaxowalam dowod wplaty,dekoder nie dziala,nie ma sygnalu co mi pan tutaj opowiada

nakręciłam się ze chcą mnie zbyć a ja ich zagadam i na to nie pozwolę.

I teraz odpowiedz koleesia:- Proszę pani ale dodzwoniła się pani do pizzerii...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+