Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Passion#1 - Smoke Report


K4u4s

Recommended Posts

Moc - 8/10
smak dymu - 4/10 (dość gryzący)
Zapach - 5/10 (prawie niewyczuwalny)
Typ high'u - Indica
Opis przeżyc - przez pierwsze 40 minut bardzo przyjemna euforia i podniecenie, zamglenie rzeczywistosci , gadka sie bardzo klei i faza nie przeszkadza w robieniu codziennych czynności(a nawet pomaga :D ). Przez następną godzine uczucie gorąca i bezpieczeństwa (czułem sie jak dziecko w łonie matki :D nic mnie nie obchodziło i byłem pewien że mi sie nic nie stanie- maksymalne bezpieczeństwo). Później przy zejściu fazy bardzo wielkie rozleniwienie które się utrzymuje do końca dnia.Przez całą fazę towarzyszyło mi odczucie że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie . :D

Podsumowanie - Najlepsze zioło jakie paliłem-jeśli chodzi o faze . . ale jak dla mnie za-zajebiste i boje sie że mi sie za bardzo to spodoba i bede za dużo palił . . hehe : :zbakany: Jedyna wada to to rozleniwienie . . dlatego najlepiej palic na wieczór jakieś 2 godziny przed pójściem spać .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja powiem tak... Moc 4/10 klepie ale troszke trzeba skopcić przynajmniej moje tak miało :) Nie w pełni doszło bo error był taki ze dostałem ją w szklance jak juz była w 3 tygodniu flo :/ Od razu do dupnej donicy i na balkon plus swietlówy i jakoś tam wyszła :) Pachniało sianem dym gryzł niemiłosiernie ale było swoje :D I wszyscy sie w koło dziwili że to moje "sianko" kopie hehe. bania nie byłą za długa potem przymuł max ale wesoło całkiem w sam raz do posiedzenia w gronie przyjaciół... Nasiona z opena zeszłorocznego sadzone w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

A ja powiem tak. Palilem to od kumpla, ktory pracuje w NL, przyjechal do PL do rodziny i do kumpli z małym prezentem w postaci wlasnie palonka Passion ;] A wiec, moc na 7 z plusem nawet, smak i zapach wlasciwie tez na 7. Plusy palenia sa dokladnie takie jak piszecie wiec nie bede sie powtarzal, ale minusów nikt nie dal, a sa one dosc "powazne" :D

A wiec chyba jedyny i najwiekszy mankament tego jaranie jest jego krótkie działanie. Nie sadze zeby to byla wina szybkiego scienia, zlego humory czy malego upalenia sie, bo palenie bylo z coffeshopu. Faza trzymała 1 h i po tym czasie nie czulem kompletnie fazy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

moc- 7,5

zapach- po lekim wysuszeniu zajezdza troche siankiem, ale to dlatego ze nie obcialem wszystkich lisci dokladnie, po rozrobieniu bardzo intensywny aromat cytrynowo leśny

smak lekko gryzie ale przynajmniej czuje sie że sie pali:)

ogolnie to spodziewalem sie ze bedzie mocniejszy ale naszczescie nie jest, pomimo tego ze to indica to w poczatkowej fazie czulem sie jakbym mial adhd(ale moze to wynika z tego ze je mam, wlasnie znajduje sie w fazie kiedy to stan mojej nadpopudliwosci przechodzi w stan relaksu i ukojenie i zaraz pojde chyba na lozko wlacze sobie muzyke i stane sie jej częścią. piekna sprawa. polecam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Moc - 8/10

Smak - 6/10

Zapach - Trudno powiedziec ;)

Dym - lagodny

Pochodzenie - wlasny out

Dzialanie - poczatkowo pobudza, momentami nie mozna wytrzymac ze smiechu, jednak przez cala faze czuc jednak dzialanie indiki, az pod koniec zwala calkowicie z nog... wczoraj z kumplem jak poszlismy do sklepu to efekt jest taki, ze wiecej tam nie pojde... :D co do tego co mi sie podobalo, sposob w jaki slychac muzyke, jest swietna wtedy, nic tylko zalozyc sluchawki na uszy i palic. W malych ilosciach dobre na sen (nawet bym powiedzial, ze zajebiscie), przed snem ostatnio lapalem kilka buchow (1-2 nabicia) i jak wstalem rano to jak nowonarodzony... przy wiekszych ilosciach mega kac! (na ktorym wlasnie jestem :/). Niestety ta odmiana nie znajdzie sie w moim ogrodku na out 2010, jednak srednio mi sie podoba faza typowej indici... sativa4ever :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Passion#1 hmmm. Dawno to się paliło jednak coś się pamięta

Moc/ 6 ( Marocowi dałbym 8 )

zapachu, smaku, dymu nie pamiętam

Wiem, że po spaleniu działa jak sativa, normalnie człowiem lata jak cesna, śmieje się żartuje po 30 minutach następuje wjazd indicy. I to tyle jeżeli chodzi o działanie na neurony. Teraz czas na rzecz najważniejszą, wygląda pięknie, koloruje się na fioloetowo. Taki klasyk na out w PL. :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+