Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LowRyder #2 - Smoke Report


RewerS

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
no jak ja paliłem lR i to jeszcze mokrego jak szlak zerwałem sobie z krzaczka to niecały gram starczył zeby sie fajnie uwalic a juz niemowie co bedzie po wyszuszeniu i curingu :D a pozatym bardzo dobre nawet jak było mokre :P

a wydawało mi sie ze mój LR2 jest słaby ;| ale widze ze sa słabsze ja jak zrytwalem z krzaka 2 tyg przed scieciem to mi wystarczyly 3 lufy zeby było OK tez nie do konca wysuszonego.

Obecnie to wystarczy jedna dobra nabita lufa LR2 po curringu i jest OK

Ja wam opisze moje przezycia po dzisiejszym paleniu:

Wypaliłem 1 zbita lufe i musze przyznac ze dosc konkretnie mnie uwaliła. (przynajmniej dzisiaj)

powierzono mi misje zrobienia obiadu a ze mi sie na trzeźwo nie chciało robic wiec spaliłem sie wpierw.

Właczylem radyjko i jazda i musze powiedziec ze nigdy tak przyjemnie mi sie nie gotowało :) do wszystkiego wkładałem niesamowite serce :) a przy tam tańce i gotowanie w rytm muzyki i na koniec uwieńczenie moich wysiłków czyli jedzenie poprostu bajka polecam wam takie klimaty.

potem na telewizor ale szczerze mówiac to bylem troche zbyt rozbity tym paleniem i nie bylem w stanie ogladac i skupic sie na telewizorze poprostu latałem tu i tam w myslach.

Nastepnie na góre i na komputer nastrugac wam to i owo :)

palenie przyjemne ale cos mi w nim brakuje mogło by byc troche mocniejsze idealnie na palenie przed spaniem tak około 2 godziny zasypia sie po tym jak marzenie. Ja mam tez czesto po tym paleniu straszne flashbacki i wogóle rozkminki na tematy z dziecinstwa zabawy i wogóle takie głupie mysli itp :)

palenie ok i jesli miał bym wam polecic jakas odmianke to mysle ze LR zaliczał by sie do nich ale nie był by pierwszy:)

PS.

nie patrzcie na błedy jeszcze mnie trzyma....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Lowryder #2:

Pochodzenie: własny Out

Zapach: Podczas kwitnienia stęchłe cytryny i sosna, po tygodniowym suszeniu sosna, zwykła trawa z nutką moreli (morele wyczułem dopiero jak bylem zjarany :D )

Moc: jak dla mnie to 6/10, stosunkowo slabe, jednak dla kumpla ktory kupuje od dila byl to kosmos.

Działanie: poczatkowo nieogar z leksza, lekkie zawieszki (przy duzym spalaniu :twisted: ), mozna sie troche posmiac (zalezne od humoru), bania schodzi lekko, bez efektów ubocznych po paleniu.

Dym: Z bonga nie gryzie podobnie jak z lufki, mozna brac duze buchy, nawet osoba ktora nie pali tytoniu.

Po spaleniu jednej wiekszej lufy jest calkiem ok, na codzien polecam palic 2 wikesze, po nich fajne gastro dopada :mniam:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+