Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Hemp Oil" leczy raka i masę innych chorób


Sensi

Recommended Posts

Spróbuje podołać tłumaczeniu, może się uda :D

Jako że nie nie ma dostawców olejku konopnego zawierającego THC - jedynie olejków z nasion konopii, bogatych w kwasy tłuszczowe Omega3, każdy z nas musi sam zrobić nasze własne lekarstwo.

Lekarstwo znajduje się w tej samej części rośliny, którą cieszą się [marnują] rekreacyjni palacze, poprzez spalanie jej. Olejek konopny nie był / nie jest na sprzedaż, był dostarczany za darmo pacjentom dopóki Rick nie został oskarżony o uprawę i handel. Teraz nie może tego więcej robić.

Jeżeli chcesz zrobić lekarstwo, postępuj zgodnie z wskazówkami na filmiku lub na YouTube #4 o robieniu olejku. Instrukcje znajdują się na ww.PhoenixTears.ca/diy.html

Pamiętaj by zachować maksymalną ostrożność z lotnymi oparami rozpuszczalnika. - Jak opisano - dobra wentylacja i żadnego otwartego ognia inaczej może wystąpić ryzyko samozapłonu oparów rozpuszczalnika. Nafta lub "biały gaz" jest najtańsza i przy destylacji może zostać odzyskana. Popularny "obozowy gaz" [Coleman] do kuchenek gazowych i latarni (?) zawiera dodatki i nie powiniem być używany. 99% etanol, butan, aceton i izopropylowy alkohol mogą sie nadać, ale Izo absorbuje troche roślinnego wosku, produkującego ciemniejszego koloru olej (?).

4 do 5 litrów rozpusazczalnika wystarcza na 500g dobrze wysuszonego materiału roślinnego. W efekcie powinno się zwrócić około 2 uncje olejku [9-10 tubek] wystarczających do wyleczenia raka, or look after any other disease conditions.( tego już nie pojmuje :lol: )

[ Dodano: 2008-05-30, 12:40 ]

Wiadomo, że idealnie, to mi nie wyszło, ale się starałem :D

Te znaki zapytania w nawiasach, to rzeczy, których nie byłem pewien, np. tej latarni (lantern).

A, 2 uncje, to około 60 ml chyba, tak mi przynajmniej wyszło w google jak wpisałem

2 oz in milliters 8)

I tego ostatniego zdania mój umysł nie może ogarnąć "or look after any other disease conditions." coś, że w jakiś innych chorobach, ale te warunki i opiekowanie się, to mi zrobiły wode z mózgu :)

a i nie wiem też o co chodzi z tym woskiem i "białym gazem". Mam nadzieje, że komuś się przyda :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

As there are no suppliers of THC hemp oil - only Omega3 rich hemp seed oil' date=' each of us must make our own medicine.

The medicine is in the same part of the plant that the recreational smokers enjoy [waste'] by burning it. The hemp oil was / is not for sale, it was supplied free to patients until Rick was charged with growing and trafficking. Now he's not allowed to make it any more.

If you want to make the medicine, follow the directions in the video or YouTube #4 on making the oil. The instructions are at www.PhoenixTears.ca/diy.html. Remember to use extreme care with volatile solvents. - As described - well ventilated and no open flame or risk of ignition to the solvent vapours. Naphtha or 'white gas' is the least expensive and in distillation can be reclaimed. Common 'camp gas' [Coleman] for stoves and lanterns has additives and should not be used. 99% Ethanol, butane, acetone and Isopropyl alcohol can be, but Iso absorbs some plant waxes producing a darker colored oil.

4, - 5 litres [1 gal] should be enough solvent for 1 lb -or- 500g of good dry plant material. That should return about 2 ozs of oil [9-10 tubes] enough to cure cancer, or look after any other disease conditions.

Przepis na olej konopny (dla tych, ktorym nie chce sie ogladac filmikow) otrzymany wprost od Ricka Simpsona.

Niema dostawców oleju konopnego z THC – jedynie bogaty w omega3 olej z nasion konopi, każdy z nas musi zrobić własne lekarstwo .

Lek robi sie z tej samej części rośliny którą rekreacyjni palacze smakują (niszczą) poprzez palenie. Olej konopny nie był i nie jest na sprzedaż, był jedynie dostarczany darmo do pacjentów przez Ricka (który uprawiał i produkował). Niestety zabroniono mu tej działalności.

jeśli chcesz zrobić lekarstwo rób to według instrukcji na filmie, bądź na YouTube #4 . instrukcje są też dostępne na www.PhoenixTears.ca/diy.html. (znajdziecie tam też film w całości w dużej i małej rozdz. przyp tł.) Pamiętajcie by zachować extremalną ostrożność przy pracy z rozpuszczalnikami.- Jak wspomniano – dobra wentylacja i brak otwartego ognia oraz ograniczenie ryzyka wdychania oparów. Nafta i benzyna ekstrakcyjna są dosyć drogie chociaż można je odzyskać w procesie destylacji. Gaz do kuchenek i lamp turystycznych ze względu na dodatki się nie nadaje i nie powinien być używany. (99% etanol – spirytus etylowy ,butan –gaz do zapalniczek, aceton, alkohol izopropylowy - chyba jest w aptekach) może zostać użyty pomimo iż rozpuszcza również niektóre woski i chlorofil produkując ciemno kolorowy (zielony) olej. 4 do 5 litrów 1 galon powinien wystarczyć jako rozpuszczalnik dla 1 funta czyli okolo 500 gram dobrego suchego materiału roślinnego.

z tych substratów powinien powstać olej w ilości około 2 oz czyli jakieś 9 – 10 strzykawek.

To wystarczy na kuracje anty-rakową lub opiekę w innych przypadkach.

Jak widać na załączonym obrazku, to nie jest przepis tylko cos w rodzaju okólnika, a wszystko jest na stronie lub youtube...więc Yarcio i tak trzeba obejrzeć i tak, a dla leniwych to są inne tematy pod tytułem "produkcja,ekstrakcja olejku z konopi" to w zasadzie to samo tylko bez opisów zastosowania

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Wyleczysz ;) organizm i duszą są bezpośrednio ze sobą połączone. Jeżeli twa dusza jest pozytywnie nastawiona do wyleczenia i się dalej cieszysz życiem, to Twój organizm jest bardziej skory do walki z każdym choróbskiem. A jeśli jest na odwrót Twoje ciało gorzej wszystko znosi, a nawet gorzej przyjmuje leki.

Weź także pod uwagę to, że czasem udaje się usunąć całkowicie nowotwór chemioterapią czy radioterapią ;) więc bez wątpienia istnieją leki, które potrafią to wyleczyć na 100% których jezcze nie odkryliśmy bądź nie znamy w dokładności....

Lecz przesadą jest mówienie że Zioło to panaceum na wszystko :razz:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+