Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Hemp Oil" leczy raka i masę innych chorób


Sensi

Recommended Posts

witam! fajnie ze pomysl sie spodobal :D to okienko ktore zaproponowalCanabElwis, wydaje sie byc fajnym rozwiazaniem!

w razie czego jestem chetny do zabrania sie za taka prace

to doskonale gdyz mowiac szczerze chcial bym zeby ktos wzial na siebie ciezar zajecia sie sprawa spisania tych informacji (ja niestety cierpie na notoryczny brak czasu ,poza tym nie posaiadam zdolnosci literackich :? ;) ) oraz tworzenia naszej "legalizacyjnej bojowki" :wink: ktora by latala po internecie.

tylko musialoby byc to napisane demagogicznie

chodzi Ci Yarcio o przystepnosc dla pzecietnego czytajacego te informacje, czy o demagogie w stylu Walesy:"100 milionow dla kazdego kto na mnie zaglosuje!"?

osobiscie byl bym za tym zeby podac tylko te inf. ktore sa w pelni sprawdzone i wiarygodne, wydaje mi sie ze konopia jest tak zajebiaszcza roslina ,ze bedzie mogla obronic sie sama, nie trzeba chyba uprawiac jakiejs szczegolnej demagogji zeby wydala sie atrakcyjniejsza, czy sie myle??

w kazdym razie fajnie ze nawiazala sie jakas dyskusja :) wszystkie nowe pomysly mile widziane:)

zostaje nam tylko chyba wyznaczyc osoby ktore wezma na siebie odpowiedzialnosc, i tak: WeeWeed, podjol bys sie zwerbowania sobie kogos do pomocy i spisania faktow o mj? (chetnie podesle jakies inf. z reszta nie trodno je znalezc)???

Yarcio, przedstawil bys nasz pomysl adminowi i modom?? i pomyslal nad tym jak zachecic,zmotywowac userow do uswiadamiania innych forow i portali????

pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I nastepnego dnia mama powie synkowi, ze miala kolege ktory palil MJ i on byl jakis tam (bo przeciez wszystko co robil to wina MJ), terapeuta, ze to grozny i mocno uzalezniajacy narkotyk i tyle, mi jak do tej pory tylko kilku osobom udalo sie uswiadomic prawde na temat trawy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Komandor Tarkin, Dobrze prawisz ;) Dobrze by było faktycznie naprawdę działać, a nie zbijać bąki na forum, lecz i tak jest już dobrze bo widzę że coś tu się dzieje :D Trzeba powołać jakąś realną organizację do walki z niesprawiedliwością, dość aktywną by nie chodzić raz w roku pod sejm rzucić nasionkami na trawnik, oraz szukać mocnych sojuszników takich jak lekarze jak to wspomniałeś Komandorze :)

I jeszcze jedna WAŻNA sprawa :!: otóż nie możemy się skupiać głównie na udowadnianiu jakie to zielsko jest wspaniałe. Takie wyliczanki być może do niczego głębszego nie doprowadzą, bo ci anty-mj też znajdą argumenty przeciw. Trzeba ludzi uświadomić jak człowiek jest uciśniony przez aparat państwowy iż jest pozbawiony prawa wyboru co jest dla niego dobre a co złe. powinniśmy uświadamiać ludzi że nie można narzucać człowiekowi jakąś głupią ustawę, która ogranicza jego wolność wyboru!! Że dlaczego alkoholicy mogą pić i legalnie leczyć się z nałogu, a jaracz zielska, czy narkoman zamiast leczenia dostaje piżamkę w paski pokoik z kratkami na parę latek...

Bless ;)

p.S. może zmienmy nazwę tematu?? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trzeba ludzi uświadomić jak człowiek jest uciśniony przez aparat państwowy iż jest pozbawiony prawa wyboru co jest dla niego dobre a co złe. powinniśmy uświadamiać ludzi że nie można narzucać człowiekowi jakąś głupią ustawę, która ogranicza jego wolność wyboru!!

nie wydaje mi sie zebysmy tym dotarli do swiadomosci polaków, przeciez wiekszosc spoleczenstwa uwaza nas za narkomanow niezdolnych racjonalnie myslec, ktorych kazde dzialanie powodowane jest koniecznoscia zarzycia kolejnej "dzialki", narod najchetniej odebral by nam prawo wyborcze(takie jest moje zdanie).

otóż nie możemy się skupiać głównie na udowadnianiu jakie to zielsko jest wspaniałe. Takie wyliczanki być może do niczego głębszego nie doprowadzą, bo ci anty-mj też znajdą argumenty przeciw

byc moze do niczego glebszego nie doprowadza, ale chyba jest to najleprza dla nas opcja, praca u podstaw :wink:

trzeba tez zastanowic sie kto moze byc naszym sojusznikiem w walce o legalizacje i szczerze mowiac trodno mi sobie wyobrazic aby lekarze opowiedzieli sie za, ktory lekaz wezmie na siebie taka odpowiedzialnosc?? mozemy ich uswiadomic o tym jakie mj ma dzialanie, oni przeczytaja nasz tresciwe argumenty i powiedza: " no ciekawe, moze faktycznie kiedys cos z tego leczenia marijuana bedzie". ale nie sadze aby znalazlo sie szersze grono lekarzy ktorzy opowiedza sie za stosowaniem ich w polsce bo podejrzewam beda bali sie tego ze np po 20 latach uzywania mj okarze sie ze jednak bedzie ona miala jekies skutki uboczne przy dlugotrwalym stosowaniu. zapewne zadne powazniejsze nastepstwa nie beda mialy miejsca ale lekaze, wydaje mi sie nie zaryzykuja, bo przeciez na nich by w razie czego spadla odpowiedzialnosc.

nalezy rozmawiac z lekarzami ale nieoczekiwal bym wiele...NATOMIAST uwazam ze grupa osob z ktora nalezy i jest sens rozmawiac sa PACJECI! osoby z ciezka sytuacja zdrowotna czesto szukaja jakiej kolwiek mozliwosci, czego kolwiek co im pomorze i wtedy powinnismy pojawic sie my(wiem ze to nie wyglada super z moralnego punktu widzenia bo jednak chcemy ich troche wykorzystac, ale rowniez i pomoc). wydaje mi sie ze jesli w tv pokazali by np 65-letnia kobitke ktora mowi ze mj pozwala jej jakos funkcjonowac mimo stwardnienia rozsianego podczas gdy inne leki zawodza, to wydaje mi sie ze jeden taki wywiad pomogl by naszej sprawie bardziej niz nie jedna akcja propaganjowa.

pozatym wydaje mi sie ze dobrym pomyslem byl by kontakt z organizacjami ktore walcza o dobry stan naszej planety, uswiadomic im ze nielegalnosc mj powoduje brak mozliwosci (w praktyce) uprawy konopi przemyslowych a przeciez z nich wytwarzac mozna: biodegradowalny plastik, bio paliwo, papier ktorego z chektara ziemi wychodz kilkukrotnie wiecej niz gdyby ten chektar byl obsadzony drzewami, material opalowy koury emituje kilkukrotnie mniej szkodliwych zwiazkow niz wegiel, poza tym rosnaca konopia zuzywa ogromne ilosci co2 w zamian za tlen(znacznie wiecej niz wiekszosc roslin). jest duzo duzo wiecej argumentow ktore jak mysle spodobaly by sie zielonym.

pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tymi pacjentami to dobry pomysł, tylko że gdyby pokazali tą 65 letnią staruszkę jarającą zielsko na stwardnienie rozsiane, zaraz znalazło by się pełno takich co powiedzą że dała sobie wmówić przez ćpunów do ćpania i że jest naiwna że to nie pomoże, ale spróbować można, tylko oprócz takiego pacjenta pokazać by należało jeszcze naukowców i materiały naukowe potwierdzające jej tezę, na lecznicze działanie MJ ;)

Warto do tego namówić studentów uczących się medycyny, biologii i chemii by w ramach nauki przeprowadzili badania na MJ, np jako pracę magisterską czy doktorat :) W końcu państwo ma umożliwiać i sponsorować tego typu badania, a na pewno dużo jest takich naukowców co by się podjęli tego typu zadania by przebadać MJ :D a wyniki pokazać w tv :)

Matys6191, napisał coś o coffikach że będą sprzedawane tam owoce mj dla dorosłych (teoretycznie) owszem na pewno było by to dla dorosłych, jednak jeżeli liczysz że nieletniemu sprzedadzą tam zielsko to trochę się mylisz ;) po co ktoś by miał psuć taką piękną sytuację że może jarać zielsko i je sprzedawać, przez gówniarzy którzy tylko zepsują opinie ;) ale napewno, jest to nieuniknione że jakiemuś małolatowi uda siętam coś kupić, jednak uważam że ten odsetek nieletnich palących mj spadnie o duży kawałek, bo będzie im trudniej kupić MJ ;)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No właśnie!

W końcu państwo ma umożliwiać i sponsorować tego typu badania, a na pewno dużo jest takich naukowców co by się podjęli tego typu zadania by przebadać MJ a wyniki pokazać w tv

Ja uważam, że trzeba by najpierw temu ciemnemu narodowi pokazać skuteczność MJ w walce z chorobami, takie własnie eksperymenty na chorych (oczywiście mówie o chorych, którzy by sie dobrowolnie chcieli podjąć tego ryzyka i przekonać się, no bo na siłe nie można nikogo uszczęśliwiać :D ) pokazałyby wiele pozytywnych aspektów legalizacji. Gdyby wtedy wyniki takich badań opublikować w prasie, TV, radiu itp, to faktycznie więcej pomogło naszej sprawie, niż kolejne, nie wiele pomagające marsze wyzwolenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

deadcell, eeee wydaje mi sie ze troche przesadzasz, to jest polska ;) nie USA, tam faktycznie lobby walczy z legalizacja, ale u nas ta sytuacja nie ma miejsca(a wydaje mi sie ze mam, moze niewielkie ale jednak podstawy do tego by tak twierdzic). natomiast faktem jest to ze mj jest nielegalna w tym naszym zapyzialym kraju tylko dla tego ze trzeba wejsc w d*pe stanom. aaa i trzeba podsycac plomien, a nie gasic zapal forumowiczow ;)

pozdro ziomus :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W moim mieście nie tylko przekonałam się, jak otwarci, profesjonalni, realnie patrzący mogą być fachowcy (prawdziwi!) od dragów, ale zachciało mi się do nich dołączyć. Wierzę, że ta "epidemia" normalności szybko będzie się rozprzestrzeniać. Czego i sobie, i Wam życzę.

Czym sie dokladnie zajmujesz?

Mecio dales link do strony z kosmetykami... jest tam krem, mleczko i costam jeszcze przeciwko Luszczycy... moj kumpel jest na to chory (genetycznie mu to przeszlo z ojca na niego i jego brata...) uzywa wszystkiego i nic... Niedawno siedzielismy na klatce i costam zapalilem sobie i zaczol mowic o swojej chorobie. Mowil, ze sa 2 przyczyny stres i odziedziczenie i on odziedziczyl. Zaczolem sie smiac, ze ze stresu to ja go wylecze- zrobie mu taka kuracje, ze o stresie zapomni :blant:

Teraz zauwazylem to mleczko, ktore pomoze mu doraznie. Wyslalem mu link ciekawe czy kupi :D

[ Dodano: 2008-05-29, 21:10 ]

Duzo osob chce walczyc z wiatrakami i za wszelka cene przekonywac ludzi. Moze was zasmuce ale watpie w sukces manifestacji itp. Zamiast tego marszu moglaby byc jakas impreza w stylu Woodstock, zeby ludzie sie jednoczyli, pokazywali, ze to nie banda cpunow tylko zwykli ludzie. Moznaby przy okazji robic tam kwesty na hospicja itp..

Wszystko przyjdzie razem ze zmiana pokolen. Moje pokolenie to w ok. 15% palacze (tak mi sie wydaje- nie sugerujcie sie tym ;) ). ALe patrzac po osiedlu to im mlodsze pokolenie to bardziej "zzulale", rozpite, rozpalone- mnostwo dzieciakow pali mj i to w nich nadzieja (chyba) :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

As there are no suppliers of THC hemp oil - only Omega3 rich hemp seed oil, each of us must make our own medicine.

The medicine is in the same part of the plant that the recreational smokers enjoy [waste] by burning it. The hemp oil was / is not for sale, it was supplied free to patients until Rick was charged with growing and trafficking. Now he's not allowed to make it any more.

If you want to make the medicine, follow the directions in the video or YouTube #4 on making the oil. The instructions are at www.PhoenixTears.ca/diy.html. Remember to use extreme care with volatile solvents. - As described - well ventilated and no open flame or risk of ignition to the solvent vapours. Naphtha or 'white gas' is the least expensive and in distillation can be reclaimed. Common 'camp gas' [Coleman] for stoves and lanterns has additives and should not be used. 99% Ethanol, butane, acetone and Isopropyl alcohol can be, but Iso absorbs some plant waxes producing a darker colored oil.

4, - 5 litres [1 gal] should be enough solvent for 1 lb -or- 500g of good dry plant material. That should return about 2 ozs of oil [9-10 tubes] enough to cure cancer, or look after any other disease conditions.

Przepis na olej konopny (dla tych, ktorym nie chce sie ogladac filmikow) otrzymany wprost od Ricka Simpsona. Gadalem z nim via mail to sam mi przeslal :)

Przetlumacze pozniej, chyba, ze ktos bedzie szybszy.

Jak mozesz przyjacielu to prosze przetlumacz.

Kurde ile ja bym dal zeby to sie okazalo przelomem w walce z rakiem..zeby w koncu znaleziono lekarstwo :cry: Nie liczac tej piepszonej chemi, ktora wyniszczza okrutnie i tak nie zawsze pomaga i sama moze zabic..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+