Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Hemp Oil" leczy raka i masę innych chorób


Sensi

Recommended Posts

siema, tak jak w temacie, na trop trafilem przegladajac sasiednie forum, gosc z Kanady robi olejek z marihuany i leczy nim ludzi, juz nie pamietam ile w sumie tym osób wyleczył, ale jednego gostka na 100% - na którym lekarze już krzyżyk postawili, oraz jedną kobietę, leczy nim także inne schorzenia jak te związane z chorobami zwyrodnieniowymi, stawy itp,

gdzieś już czytałem, ze Jezus - ten Jezus - miał do czynienia też z tym olejkiem i też mu nieźle szło z leczeniem ludzi

wszystkie materiały po angielsku - uczcie się ludziska! czytajcie, sprawdzajcie, oglądajcie i przekazujcie dalej,

to jest strona tego człowieka:

www.phoenixtears.ca

filmiki można znaleźć na youTube, jest 7 części, to pierwsza:

PEACE

Moja starsza pije olej z konopii...

To gowno leczy stawy, kosci i raka... kocham to gowno :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

film jest doskonalym argumentem dla tych kretynów z anty-demonstracji, ktorzy uzytkownikow mj widza tylko jako cpunow ciekawe co ich alko leczy bo raczej w farmaceutykach funkcjonuje raczej jako rozpuszczalnik... czym w zasadzie jest... jasne ze tym olejem mozna sie nawalic, ale rozpuszczalnikiem tez... jak mnie wnerwia ta faszystowsko-moherowa propaganda. Ciekawe czy politycy sa az tak przekupni (k...a myslalem ze wybieram uczciwych) ze nie widza iz wywalaja pieniadze (nasze!!) w bloto na leczenie ktore nic dobrego nie przynosi ?!? no z nielicznymi wyjatkami. z pieciorga rodzenstwa mojej matki czworo umarlo na raka mimo tych genialnych k...a lekow a moze dzieki nim dziadek oczywiscie to samo a babcie zabila chemioterapia- organizm nie wytrzymal... Błagam niech mi ktos w sposob racjonalny wytlumaczy dlaczego chorzy na raka (w tym zapewne ja sam w niedlugim byc moze czasie) musza umierac dla interesow firm farmaceutycznych, dlaczego chorzy na stwardnienie rozsiane musza cierpiec az do smierci, dlaczego czerniak skory np ma byc wyrokiem smierci dla tylu nawet mlodych ludzi a nawet dzieci. Ja juz wyroslem z palenia mj. Choc czasami jak poczuje gdzies w parku np. to az slinka leci... jednak niemam ochoty wchodzic w kontakt z jakimikolwiek dilerami itp. znajomi ktorzy kiedys palili tez jakos tak naturalnie przestali ... zycie, rodzina, dzieci .

reasumujac, ja nawet nie chce uprawiac po to by palic, tylko dlaczego (sorki za wulga) ku**a JASNA mam spokojnie patrzec jak moja matka umiera na raka ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To ja wam powiem cieakawa rzecz... U nas jest "doktorek" jasnowidz ^^ Popatrzy na ciebie i wie na co jestes chory hehe... Wypisuje wszystkim te same leki jak nie pomaga, nastepne (ten sam sklad ale inna nazwa) Tak mozna leczyc ale tylko tym olejkiem poniewaz jest on wszechstronny :)

LEGALIZE IT, ludzie tego chcą !! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Olej z konopy mozna kupic legalnie na stronie Instytutu Włokien Naturalnych,nie jest drogi.Ten jest uzyskiwany z nasion a nie z roslin.

tak dla niedouczonych w kwestii jezyka... w jednej z pierwszych scen filmu gosciu wyraznie mowi ze nie chodzi o olej z pestek tylko z roslin... chodzi o aktywny skladnik THC a nie o tluszcz z ziaren...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

olej z nasion to nie kicha ;) ma super proporcjie trzech frakcji kwasow tluszczowych, jest zdrowy i pozyteczny...ale raka nie wyleczy tak jak "podobno" (pisze "podobno" poniewaz uwazam ,ze powinnismy zachowac obiektywizm, w kazdym razie ja puki co podchodze do tei inf jak do ciekawostki, chcialbym zeby w koncu zostaly przeprowadzone SZERSZE badania w kwestji stosowania mj jako leku, mogly by posluzyc one jako kolejny argument w walce z prohibicja,a bez takich badan argumenty o leczniczym dzialaniu marijuany na np choroby takie jak rak moga byc troche na wyrost) olejek z canabolidami.

MOJ APEL!!

wszyscy chcemy legalizacji! ale czy robimy cos tak na prawde aby ja osiagnac??

aby tego dokonac nalezy uswiadamiac narod!!!

kiedy bylem mlodszy pszesiadywalem na wielu forach nie tylko tych zwiazanych z nasza roslinka i zawsze w podpisie mialem zdanie ktore wskazywalo na to ze lubie mj.

POTRZEBNY JEST TEMAT napisany zwiezle i przez kogos kto potrafi prawidlowo sie wyrazic, o tym jakie kozysci (w kwestji gospodaki , zdrowia i ekologi) niesie ze soba legalizacja. temat ten musiala by przeczytac kazda osoba ktora chce cos napisac na forum (bo prawda jest taka ze polowa forumowiczow nie ma zielonego pojecia o korzysciach, a jedyne co ich interesuje to "co wyhodowac zeby szybko i tanio sie upalic", a taka niedoinformowana osoba wlasciwie nie pomoze nam w legalizacji w jakims wiekszym stopniu), poza tym jestesmy jedna ze stron na ktora latwiej trafic po wpisaniu odpowiednich wyrazow do wyszukiwarki, wiec jesli ktos zasugeruje znajomemu czy np rodzicowi zeby sobie poczytal o mj to jest duza szansa ze trafi wlasnie na to forum ale wlasciwie nie znajdzie nic co by go uswiadomilo, a ten temat powinien byc tak ulokowany zeby byl pierwszym jaki zuci sie w oczy. mozna by bylo wybrac grupe osob(przyznac im przywileje na tym forum) ktora by poswiecala zaluzmy 20 min dziennie na to aby krazyc po sieci i na ruznych innych forach czy portalach zachecala do poruszania tematu mj i podsylala latwo przyswajalne inf. na temat korzysci jakie niesie ze soba legalizacja.

jak myslicie panowie??

pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomysł jest dobry, ale z jego realizacją trochę trudniej, lecz do zrobienia :) Proponuję by dla nowo przybyłych forumowiczów czy gości ustawić takie okienko, które będzie im się ukazywało przy wejściu na stronę a w nim cała treść dotycząca problematyki związaną z karalnością za nie wielkie ilości MJ oraz o dokładne uświadomienie czym owa roślina w ogóle jest. Okienko nie zamknęło by się do momentu aż ją w kończu przeczyta z góry na dół (wystarczy przesunąć suwak w dół, daj akceptuj i wyłacza się okno.. jak przy instalacji jakichś gier, programów) Oprócz tego, faktycznie wchodzić na jakieś inne fora i zapoczątkować tematy związane z MJ by uświadomić społeczność internetową czym to jest :) i oczywiście walczyć z wrednymi adminami, by nie usuwali tematów :D

Można by także zarzucić jakąś reklamę i cały artykuł na większych polskich portalach internetowych tj. wp, onet i interia (dużo ludzi tam wchodzi to dużo by przeczytało to ;) ) lecz to wiąże się z kosztami, czyli potrzebny jakiś sponsor by zarzucić tam reklamę.

Oprócz douczania społeczeństwa przez internet, należało by coś robić poza firewall'em :!: i tu nasuwają mi się wspaniałe pomysły... :twisted:

Można zorganizować mniejsze i większe akcje w sprawie MJ. Większe by się wiązało z kosztami, ale było by cudowne :D Mianowicie... Zorganizować jakieś tourne po Polsce, po większych miastach i miasteczkach, np, w czasie wakacji. Wyobraźcie sobie darmowe festyny, gdzie wszyscy ludzie przychodzą sobie posłuchać dobrej muzyczki i jednocześnie propagandy na rzecz MJ :D żeby przyciągać całe rzesze ludzi z rodzinami, odbyło by się tam jakieś zabawy dla dzieci. Roznosiło by się tam przy okazji ulotki do edukujące, by czytali i skumali :D Ale tu też trzeba sponsoringu...

Za to mniejsze akcje, lecz równie bardzo skuteczne i tansze to... ZINY :D (zin to taka ulotka,mini gazetka,książeczka propagandowa)

Proponuję by tutaj na tym forum zaprojektować takie ziny i niech potem każdy drukuje je ile wlezie i rozdaje na ulicy, w tramwaju, w sklepie :D żeby było tego więcej niż Metro czy Echo Miasta :D

Co Wy na to??:>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+