Elo420👊
Witam serdecznie wszystkich 👋 w końcu nastąpił ten piękny dzień hervestu 🔥💪 Jedna z panien a mianowicie Super LSD tą bardziej zbitą postanowiłem wytrymować na mokro i zanim ją zetnę i szczerze to ta technika nie jest dla mnie😅 Dlatego trzy pozostałe będą trymowane na sucho i tak o wiele lepiej mi się to robi😉 I muszę że każda z nich jest pięknie oszroniona ale znalazłem miejsce gdzie będę mógł sprawdzić zawartość Tadka w poszczególnych odmianach. Tak że jeżeli tylko dostanę wyniki to na bank je wstawię w formie zdjęć.
Elo Wojtuś zwiększ lekko ilość grow tak o minimum 0,5ml aż odzyskają trochę kolor i zwiększ bloom o pół ml
One mają deficyt azotu a i bloom też im się przyda
Pierwsze podlanie zwiększ po 1ml i tego i tego a później od drugiego podlania zmniejsz ten 1ml do 0,5ml tego i tego i tak zostaw. Pozdro