Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Passion #1


cheton

Recommended Posts

Jest to indica, która została w znacznej mierze opracowana w latach 70-tych w Kalifornii. Ustabilizowana pod uprawę outdoor w 1980r. w Holandii. Łagodny dym o cytrusowym aromacie, daje porządnego kopa. Łatwa w uprawie, o długich, zwartych, bardzo żywicznych topach. Jedna z najlepszych outdoorowych odmian na świecie.

Środowisko: Outdoor

THC: 18,6

Kwitnienie: 6 tygodni

Zbiory outdoor: pierwszy tydzień października

 

Gdzies tak wrzesien/pazdziernik powinien dojsc :peace:

 

Link to comment
Share on other sites

passion na oucie prawie zawsze osiaga 100g i wiecej. rosnie nawet 2 metry w dobrych warunkach. Dobra outdoorowa odmiana. Od siebie dodam ze znakomicie dodaje sie na rozne crossy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
:elo: niewiem czy juz gdzies tego niebyło , pamientam ze zapach pasiona nieprzypominał wogule typowego skunka , wręcz przeciwnie pachniał samosiejka i niebył zbyt intensywny :D:D zato po bani łupał kozacko hehe :]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam, miałem w tamtym sezonie pare dziewczynek tej odmiany i całkiem mile je wspominam. Może plony nie byłe zbyt obfite, ale na szczytach... oj pięknie to wyglądało, szczyt to jeden wielki top. Zapach jej jak sobie rosła nie był z tego co pamiętam bardzo intensywny, zresztą na dworze szybko sie rozchodzi. Co do lotu, to pare razy mnie zdradziła i konkret wymiotła. Z tego co pamiętam to ciężka i mocna zarazem:) dochodzi w 100% u nas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja mam passiony i są konkretne narazie w gabarytach, liczę też na duży plon z nich bo są całkiem spore. Jeżeli dochodzi w październiku to za niedługo zacznie kwitnąć, ale u mnie jeszcze topków :blant: nie robi, może malutenkie włoski., :trawka:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...

Generalnie Passiony są stworzone na nasz klimat. Rok temu na jednej z miejscówek osiągnęły 4metry wysokości!!!! A to przeciez indica jest. W tym roku wszystkie ida w na tą wspomnianą miejscówkę (delta rzeki). ;) Moc, plon i latwosc zadowolą początkujących ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+