Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

Recommended Posts

Super kontakt i szybka wysyłka. Moj pierwszy kontakt z tym sklepem, ale wyjątkowo udany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja starałem się zamówić specjalny żarówku sodowu w tym sklepie. Długie rokowania w przebiegie miesiąca nie dały wyniku. :cry: Daniel, widać, nie chce pracować z zagranicznymi klientami, a słać na hu*a nie może, wychowany, chyba, dobrze. W rezultacie, miesiąc wydostawał z go wypowiedzie, a wyników jak od capa - mleka. Ja zawiedziony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja starałem się zamówić specjalny żarówku sodowu w tym sklepie. Długie rokowania w przebiegie miesiąca nie dały wyniku. :cry: Daniel, widać, nie chce pracować z zagranicznymi klientami, a słać na hu*a nie może, wychowany, chyba, dobrze. W rezultacie, miesiąc wydostawał z go wypowiedzie, a wyników jak od capa - mleka. Ja zawiedziony.

Wiem że sprawa nie została rozwiązana. Problemem tutaj jest zapłata za towar. Wysyłając za granicę tolerujemy tylko wcześniejsze wpłaty na konto. Spróbujemy dogadać się z jakimś serwisem typu płatności.pl co pozwoli płacić kartą Visa, MasterCard itp.

Z góry bardzo przepraszam za wynikły problem. Odpisałem na maila kilka dni temu.

Jak już się wypowiadam to przypomnę że pojawiły się już box'y DR40 (40x40x120) oraz DS60 (60x60x140). Większe też mamy :)

Pozdrawiam Wszystkich

Daniel

GrowBox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobilem tu duze zakupy pierwszy raz i sklep naprawde godny polecenia napewno przy nastepnych zakupach odwiedze jeszcze raz ;] mialem pewne problemy z montażem i pan growbox telefonicznie odrazu wszystko mi wytlumaczyl dlatego jeszcze raz polecam pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

BARDZO serdecznie polecam, super szybka dostawa, zadowalające ceny i cała reszta elegancka ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam !Moge polecic sklep z czystym sumieniem.Szybka i dyskretna przesylka jeden maly minus ze przy tak duzym zamowieniu brak chocby malego gratisu :)

DSCF2110

Dzieki !!!SmakMaroca999

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo polecam sklep, otrzymałem rabat 10% podczas realizacji zamówienia oraz bardzo ciekawe gratisy w postaci nawozów. W razie problemów z zasilaczem pomogli bez problemu wymieniając go na nowy. Wszystko odbywa się bardzo szybko, nie trzeba długo czekać, kontakt telefoniczny pierwsza klasa! MEGA POZYTYW dla sklepu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o produktach firmy AutoPot - Flexi Tank i Flexi Tank Pro 

 

large.225L_flexitank_2016.png.095b698f9e56d7ac668f128d96af572a.png

AutoPot FlexiTank rewolucjonizuje magazynowanie wody, wszystko, czego potrzeba jeśli chodzi o system nawadniania jest zawarte jednym kompaktowym pudełku. Nie wymaga żadnych narzędzi do montażu, zmniejsza koszty magazynowania i wysyłki, a montaż zajmuje dosłownie kilka minut. Nie ma nic prostszego. W przeciwieństwie do innych zbiorników , AutoPot Flexi Tank może być przechowywany w momencie gdy nie jest używany, może zmieścić się tam, gdzie inne zbiorniki nie mogą, a także można go przystosować w sposób, w jaki standardowe zbiorniki nie da rady przystosować.

 • Kompaktowe rozmiary 
 • Pasuje tam, gdzie inne zbiorniki nie pasują
 • Łatwy w wysyłce i przechowywaniu
 • Dostępne pojemności: 100L, 225L, 400L, 750L, 1000L

Flexi Tank Pro

 

large.flexi-tank-pro1.png.44963b197393b72a3962146c911576ef.png


Odblaskowa i odporna na światło skóra FlexiTank Pro subtelnie okrywa wyjątkowo wytrzymałą, w pełni składaną konstrukcję. Ukryte podpory zbiornika, wewnętrzne oznaczenia pojemności oraz, ultra-wytrzymała, niezwykle praktyczna konstrukcja to zalety FlexiTank które dają mu przewagę nad innymi zbiornikami.

 • Odblaskowa i odporna na światło skóra
 • Lekka konstrukcja
 • Ultra mocna konstrukcja
 • Konstrukcja anty-tip(przeciwko przewróceniu się)
 • Oznaczenia pojemności wewnętrznej w zbiorniku
 • Prosty montaż w kilka minut
 • Wszystkie elementy w zestawie
   
Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o produkcie firmy Root!t - Rooting Gel !

 

large_111.png.52dd9508cafef15a5d997fdec8131163.png

 

 

ROOT!T Gel - ukorzeniający jest pierwszym preparatem żelowym opracowanym specjalnie do użytku z propagatorami, krążkami do kiełkowania oraz z bardziej tradycyjnymi podłożami. ROOT!T Gel pomaga w naturalnym rozwoju korzeni sadzonek .

Ten fantastyczny produkt jest w postaci żelu, który pozostaje głęboko w kostce , zastępując inne odżywki w formie proszku. ROOT!T Gel, w przeciwieństwie do innych żeli jest umieszczony bezpośrednio w centralnej wnęce kostki. Żel tworzy uszczelnienie wokół nacięcia powierzchni , wspomagające wchłanianie substancji odżywczych oraz pomaga zapobiegając odwodnieniu i infekcji. Działa równie skutecznie z kostkami torfowymi, kokosem , wełną, ziemią.

W szeroko zakrojonych badaniach roślin ogrodowych, w tym ziół, i innych, wykorzystano ROOT!T Gel. Korzystanie z żelu ROOT!T Gel optymalizuje tworzenie korzenia w początkowym stadium rozwoju, zwiększa przyrost masy korzenia , wspomaga szybki jego wzrost oraz zaopatruje korzeń we wszystkie potrzebne składniki do prawidłowego rozwoju . Jest ekonomiczny oraz prosty w użyciu .

Pamiętaj:

Pierwsze dni dla roślin są kluczowe dla uzyskania maksymalnych plonów, dlatego warto używać profesjonalnych produktów.

 

large.5a38e71ab05c8_Beztytuu.png.3278d34a18315846417d65fd57f43d97.png

 

Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o produktach firmy BIO NOVA 

 

large_333.png.70ab7a8e6de02a474d969634fd558860.png

VitraSol

to płynny organiczny środek pobudzający glebę w oparciu o potas (6%).

Organiczne pochodzenie ułatwia, oraz wpływa bezpośrednio na wchłanianie nawozu poprzez uprawę. Jest niezwykle przydatny jako konwerter dostępnych składników odżywczych, szczególnie w okresach wysokiej produkcji i gwałtownego wzrostu (w przypadku sztucznie oświetlonych roślin), lub w przypadku stagnacji wzrostu wywołanego niedoborem składników odżywczych. Stosowanie

VitraSol w tym okresie daje bardzo dobre efekty. Ten produkt jest wchłaniany zarówno przez korzenie, jak i liście, które praktycznie wykluczają spalan ie rośliny. VitraSol łatwo miesza się z wodą i może być dodawany do instalacji za pomocą systemu kapania, ale zaleca się płukanie. VitraSol jako wynik swojej organicznej podstawy, stabilizuje stały wzrost, silny rozwój korzeni, zdrowy kolor i wysoką odporność na choroby. VitraSol zawiera wapno, potas i wiele innych śladowych pierwiastków. Ten produkt daje dodatkowo słodki smak owocom.

 

large_222.png.c37ea5da5cad58cc513c060d63f5fb7c.png

 

TML ‐ The Missing Link

To produkt najwyższej klasy z laboratorium Bio Nova, chroni rośliny przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi, pobudza w roślinach naturalny system obronny i wyraźnie zwiększa

Wydajność. TML ‐ The Missing Link składa się z dużej ilości specjalnych pierwiastków śladowych, które stały się niezbędne dla wzrostu i kwitnienia każdej istoty żyjącej na tej planecie. W dzisiejszych czasach ludzie uprawiają różnego rodzaju rośliny. Lekceważą potrzeby roślin, a często nie szanują praw natury. Powyższe fakty prowadzą do niedociągnięć, które wynikają w dużej ilości plag i chorób wśród, nie tylko zwierząt i roślin, ale także ludzi. Ponadto, w wyniku niedoborów tych niezbędnych składników odżywczych, organizmy nie są w stanie w pełni się rozwinąć.

Podawanie tych niezbędnych składników odżywczych prowadzi do bezprecedensowych pozytywnych

wpływów zarówno na jakość jak i plon roślin. Ten produkt wypełnia lukę w łańcuchu pokarmowym, który nie został odkryty wcześniej. Słusznie ten produkt można nazwać the missing link (brakującym ogniwem). The missing link może być stosowany w połączeniu z X-Cel Booster. Stanowi idealny połączenie w trakcie okresu uprawy i kwitnienia

large_111.png.d836c430d1decc147a13d333faa52b1e.png

BN X-ceL

jest biologicznym stymulatorem wzrostu i kwitnienia, który można stosować przy wszystkich rodzajach roślin, oraz który znacznie zwiększa ich jakość oraz ilość.  Specjalnie zaprojektowana kombinacja składników stymuluje funkcje biochemiczne na wszystkich poziomach. Ekstrakty organiczne pobudzają metabolizm, w szczególności fotosyntezę, a w konsekwencji tworzenie węglowodanów.

Zawiera następujące składniki: różne witaminy, naturalne źródła i stymulatory kwitnienia, aminokwasy, bakterie, pierwiastki śladowe, enzymy, kwasy algi i humusu.

Aktywnie uczestniczy w procesie wzrostu i kwitnienia od pierwszego dnia sadzenia. Roślina uderza szybciej w korzenie, co praktycznie wyklucza upuszczanie liści. Roślina będzie rosła szybciej i będzie zdrowsza, a jednocześnie rozwinie się rozległy system korzeniowy. Siła kwitnienia jest stymulowana i ostatecznie prowadzi do widocznej zwiększonej wydajności (10-25%).

Można go mieszać ze wszystkimi nawozami i można go stosować do wszystkich rodzajów substratów.

 

 

 

Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o zestawach startowych firmy HESI ! 

Zestawy startowe Hesi ma dobry stosunek jakości do ceny. Dostajesz wszystkie niezbędne składniki odżywcze, aby rośliny mogły się dobrze rozwijać - wszystkie produkty zostały zapakowane w jednym pudełku. Zestaw przeznaczony jest dla początkujących jak i doświadczonych hodowców.. Każdy zestaw zawiera łatwy do stosowania harmonogram uprawy. Świetny sposób na przetestowanie składników odżywczych Hesi po raz pierwszy!

Czy będę potrzebował dodatkowych składników odżywczych i dodatków, aby przeprowadzić uprawę od A do Z?

Nie. Pudełko Hesi Soil Starter Box zawiera wszystko, czego potrzebujesz do uprawy 
z medium glebowym. Kompleks korzeni Hesi pobudzi wzrost silnych i zdrowych korzeni, aby zapewnić maksymalne wchłanianie składników odżywczych. Kompleks Hesi TNT jest głównym składnikiem odżywczym dla fazy wzrostu rozwoju twoich roślin. Należy przełączyć się się na Hesi Bloom Complex po rozpoczęciu okresu kwitnienia i zmianie światła na 12 godzin na / 12 godzin. Dodaj Hesi Phosphorus Plus w drugiej połowie fazy Bloom, aby zachęcić do kwitnienia kwiaty i owoce. Zestaw Hesi Soil Starter Kit zawiera także Hesi SuperVit, który powinien być używany przez cały czas wzrostu, aby utrzymać optymalne zdrowie roślin, a także Hesi Powerzyme, aby zamienić martwą materię w dodatkowy pokarm dla roślin uprawianych w glebie. Wszystko tam jest!

Kiedy należy używać produktów zawartych w zestawie Hesi Soil Starter Kit?
Używaj produktów zawartych w pudełku Hesi Soil Starter Box zgodnie z harmonogramem Hesi Soil Growing.

Dostępne są również kompletne zestawy startowe do uprawy w medium kokosowym oraz, hydro. Oba zestawy zawierają wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia uprawy od A do Z

Hesi Soil Starter Kit zawiera:

 • Hesi Tnt Complex 0,5L
 • Hesi Bloom Complex 1L
 • Hesi Fosfor Plus 1L
 • Hesi Root Complex 0,5L
 • Hesi Power Zyme 0,5L
 • Hesi Super Vit 10 ml

 

large.GLEBA.jpg.bd9c10f9c78b2a05f8c20c2dd363175e.jpg

Hesi Hydro Starter Kit zawiera:

 • Hesi Hydro Veg 1L
 • Hesi Hydro Blom 1L
 • Hesi PK 13/14 0,5L
 • Hesi Powerzyme 0,5L
 • Hesi Root Complex 0,5L
 • Hesi Supervit 10ml  

 

large.HYDRO.jpg.4ad1f7b7d05a93a75c028d00026ac2a5.jpg

Hesi Coco Starter Kit zawiera:

 • Hesi Coco 1L
 • Hesi PK13/14 1L
 • Hesi Powerzyme 0,5L
 • Hesi TNT Complex 0,5L
 • Hesi Root Complex 0,5L
 • Hesi Supervit 10ml

large_KOKO.jpg.9c059da270f97a06b660e8c8a95669dc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o produkcie DiatoMITE firmy  Guard'n'Aid ! 

 

large.s-l1000.jpg.cbfb280ee056287f824c274d6d4abebd.jpg

 

DiatoMITE jest ziemią okrzemkową w proszku, która może być aplikowana na liście i otoczenie roślin do stworzenia nieprzyjaznego środowiska przeciwko insektom.

DiatoMITE jest naturalnym proszkiem powstałym ze skamieniałej ziemi okrzemkowej, która posiada wiele cech i sposobów użycia:

 • wchłania wilgoć
 • wspomaga wzrost i rozwój roślin
 • jest środkiem antyzbrylającym
 • stwarza nieprzyjazne środowisko dla insektów

DiatoMITE w sposób naturalny "wybiera" całkowitą wilgoć istotną dla insektów i ich wzrostu, tworząc liście i środowisko nieprzyjaznym.

Może być stosowany swobodnie w jak i wokół domu, łącznie z ogrodem, gdy jest sucho na dworze.

Uwaga:

Może spowodować umiarkowane podrażnienie oka u ludzi i u zwierząt. Należy unikać kontaktu z oczami. Należy stosować okulary ochronne podczas aplikowania produktu. Wymagana jest dobra wentylacja, oraz nie należy wdychać produktu podczas podawania.

Przechowywanie:

 • przechowywać w chłodnym i suchym pomieszczeniu
 • przechowywać z dala od dzieci
 • kupujący bierze pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo korzystania z produktu

Sposób użycia:

Należy usypać okrąg z proszku dookoła rośliny i bezpośrednio na liście by zapobiec rozwojowi insektów. Proszek może być również podany bezpośrednio na insekty lub blisko strefy ich aktywności np trawnik, gleba, patia, chodniki, ramy okienne, ramy drzwi, pęknięcia, szpary. Należy podać ponownie po opadach deszczu lub podczas wilgotnej pogody.

Czym jest ziemia okrzemkowa?

Ziemia okrzemkowa jest naturalnie występującą miękką skałą która może być w łaty sposób zmielona do postaci proszku. Powstała z okrzemki która jest skamieniałymi pozostałościami malutkich wodnych organizmów.

Ziemia okrzemkowa pracuje absorbując wilgoć, oleje i tłuszcze , tworząc suche i nieprzyjazne środowisko dla rozwoju insektów.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

 

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o warunkach atmosferycznych w growroomie.

Najlepsze warunki do udanej uprawy i dla maksymalnych plonów

Uzyskanie najlepszych warunków w growroom’ie dla temperatury, poziomu CO I poziomu światła pozwoli zmaksymalizować zbiory z uprawy.

Rozległe testy laboratoryjne na zdeterminowały najlepsze warunki atmosferyczne (temperaturę, poziom CO, poziom światła) dla najlepszej fotosyntezy i dla najlepszych poziomów wzrostu. Testy zostały przeprowadzone na 20 silnych szczepach w warunkach laboratoryjnych. Poziom intensywności światła, temperatury oraz CO były zróżnicowane aby określić najlepsze warunki dla wzrostu roślin. Badania zostały przeprowadzone przez naukowca Suman Chandra i jego kolegów  na Uniwersytecie Missisipi i zostały opublikowane w 2008

 

Artykuł dostępny pod: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3550641/pdf/12298_2008_Article_27.pdf

Z artykułu zostały wyszczególnione najważniejsze informację dotyczące najlepszych warunków atmosferycznych podczas uprawy.

Najlepsza intensywność dla roślin podczas fazy kwitnienia.

Szybkość wzrostu roślin wzrasta do poziomu PAR(PPFD) wynoszącego 1,500 µmols/m2/sek przy optymalnej temperaturze i poziomie CO₂. Zalecamy poziom PAR na poziomie 750 µmols/m2/sek dla growroomu, Zwiększenie PAR powyżej tego poziomu jest niezalecane ponieważ dodatkowa skonsumowana energia nie uzasadnia poziomu wzrostu rośliny.

 

 large.5a4f77ea0d69b_Beznazwy-1.jpg.d2eb217cb432027fc1bf647ad2dac03d.jpg

Najlepsza intensywność dla roślin podczas fazy wegetatywnej. 

Poziom intensywności PAR podczas fazy wegetatywnej jest około o połowę niższy od poziomu PAR w fazie kwitnienia. Zalecany poziom to  od 300 – 400 µmols/m2/sek dla growroomu.

Można osiągnąć ten poziom poprzez redukcję za pomocą stosowania ściemniacza sprzętowego zmniejszając pobór mocy o 50%. Jeżeli jest to niemożliwe, można zmniejszyć ilość lamp, lub podnieść źródło światła 1,5 wyżej.

 

Jaka powinna być temperature w growroomie ?

Tempo wzrostu roślin zostało przetestowane przy dwóch poziomach PAR (PPFD) I temperatury. Niższy poziom PAR to 500 µmols/m2/sek  a wysoki to 1,000 µmols/m2/sek. Przy obu poziomach, poziom wzrostu pikuje w dół przy 30 stopniach Celsjusza  Prawdopodobnym jest również to, że optymalny zakres temperatury uwarunkowany jest gatunkiem uprawianej rośliny. Aczkolwiek generalnie idealny  poziom temperatury jest między 25 – 30 stopni Celsiusza.

Jak dużo dodanego CO zwiększa Tempo wzrostu?

Normalny poziom CO wynosi 370 “parts per million” (PPM). Najlepszym sposobem osiągnięcia tego poziomu w growroomie jest pompowanie nieprzerwane świeżego powietrza atmosferycznego do growroomu. Zaleca się by „wymieniać powietrze w growroom’ie 60 razy co godzinę, Przy tym poziomie intensyfikacji możliwe jest uzyskanie wysokiej wartości poziomu CO wynoszącego 370 PPM a także dobrego wzrostu roślin. Przy tym ustawieniu nie jest praktyczne aby uzyskać jakikolwiek wzrost CO w pomieszczeniu do uprawy. Dlatego że CO podane do growroomu będzie szybko wymienione za pomocą stałej wymiany powietrza.

Jeżeli pompujesz zużyte powietrze z powrotem do pomieszczenia uprawowego, poziom COspadnie, a tempo wzrostu zwolni. Przy tym ustawieniu wymagane jest podawanie CO do growroomu by zapewnić wzrost. Należy skorzystać z CO miernika, oraz CO generator w growroom’ie kalibrując poziom do wymaganej wysokości, oraz wzrostu

 

Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć o 3 produktach, X-FORCE BIOGREEN/ RHINO SKIN ADVANCED NUTRIENTS i GROWTH TECHNOLOGY - SILICON.

5.thumb.png.df1ad0dc532536ae9be45c090e69ffff.png

 

Bio Green X- Force to nawóz bogaty w kwas krzemowy i jest łatwo przyswajalny przez rośliny. X-Force ma pozytywny wpływ na wzrost, wytrzymałość i odporność roślin 

 • X-Force wzmacnia ścianę komórkową i stymuluje produkcję chlorofilu
 • Zmniejsza spożycie sodu ˇ Zwiększa pobór potasu
 • Zwalcza plagi owadów i mniejsze wnikanie grzybów
 • X-Force chroni przed stresem abiotycznym, takie jak susza, (UV) i duże wahania temperatury. 

Substancje czynne: Krzemionka (SiO2), 1,4% K2O, 2,7% (2,2% k), bor (B) 0,2%, molibden (Mo), 1,8%, pH 12. 
Dawkowanie: 1 ml na 7L wody - Bardzo wydajny ! 
Dostępny w pojemnikach: 250ml / 500ml / 1L

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. X-Force należy podawać w całym cyklu wzrostu. Mieszać do momentu całkowitego rozpuszczenia produktu. Inne nawozy i środki wzmacniające mogą być dodawane w razie potrzeby. 

!!!UWAGA!!!

Jeżeli używasz X-Blast to zrezygnuj z Flower Boosta i odwrotnie, ponieważ te dwa nawozy nie mogą być używane razem.
X-Rootnig w połączeniu z X-Force poprawia wchłanialność pierwiastków śladowych

 

advanced-nutrients-rhino-skin_Img_Principale_25667.jpg.09f8bd57b447076b09060ec40e68e5a5.jpg

Zabezpieczenie uprawy hydroponicznej pokrywając rośliny warstwą ochronną za pokrywając roślinę warstwą ochronną. 

Pierwiastkiem który to zapewnia jest krzemionka, która pod względem występowania jest drugim najbardziej obfitym pierwiastkiem w skorupie ziemskiej ale brak jej w strefach korzeni hydroponicznych i nawozów.Jest to powód do niepokoju, ponieważ twoje rośliny desperacko potrzebują krzemionki. Wyewoluowały, aby ją przyjąć, aby stały się częścią ich ścian komórkowych.Jest to ważne, ponieważ komórki są budulcem roślin, a ściany komórkowe to elementy struktury, które określają siłę łodyg, liści, kwiatów, struktur kwiatowych oraz ich metabolizmu. Rośliny nie tylko gromadzą krzem w celu budowy komórek, ale także przechowują go jako podstawa wsparcia między komórkami.W rzeczywistości Twoje rośliny zawierają aż 10% ich masy.Jest jednak pewien haczyk - w większości nawozów hydroponicznych lub w strefie korzeniowej w ogóle nie dostarczana jest krzemionka, a nawet jeśli tak jest, zwykle nie jest to odpowiedni rodzaj lub ilość krzemionki.

Jak znaleźć właściwą formuły krzemionki dla twoich roślin
Jeśli wypróbowałeś inne produkty krzemionkowe, odkryjesz, że większość producentów hydroponiki uznało za trudne, a wręcz niemożliwe, skuteczne dostarczanie krzemionki uprawie.

Można zrozumieć, dlaczego tak jest. Krzemionka jest głównym składnikiem piasku. który jest bardzo gruby. Niełatwo rozpuszcza się w wodzie oraz jest trudno przyswajalny przez rośliny. Naukowcy, którzy stworzyli Rhino Skin, wiedzieli o tym wszystkim, zanim rozpoczęli projektowanie i testowanie produktu, dlatego eksperymentowali z wieloma różnymi rodzajami krzemionki, a także różnymi stężeniami i metodami produkcji. Naukowcy odkryli, że krzemian potasu stosowany w nawozie Rhino Skin produkował najwyższe wartości procentowe krzemianu.

Czy uzyskane takie same korzyści opryskując nawozem Rhino Skin jak przy podlewaniu.
Krzemian potasu korzystnie wpływa na liście, łodygi i wewnętrzne komórki roślinne, gdy krzemionka jest wciągana przez korzenie, aby stać się częścią struktury rośliny. aczkolwiek opryskiwanie liści nie jest konieczne ani zalecane.

Czy Rhino Skin ma w wpływ na Ph?
Nie, Rhino Skin ma neutralne pH 5,7 i został wyprodukowany w ten sposób, aby mógł  współdziałać z Advanced Nutrients pH Perfect. Nie wpływa to w żaden sposób na pH, więc twój zbiornik utrzyma poziom pH w optymalnym zakresie pH 5,6 - 6,1. Aby upewnić się, że Rhino Skin jest prawidłowo rozpuszczona i rozprowadzona w wodzie odżywczej, dodaj go do zbiornika co najmniej dwie godziny przed podawaniem umożliwiając jego rozpuszczenie. Wzburz wodę przed podaniem jej roślinom.

Dlaczego tylko "Wielcy Growerzy" używają Rhino Skin?
Rhino Skin jest najbardziej skutecznym, skoncentrowanym produktem krzemionkowym na rynku. "Wielcy Growerzy" spędzają czas aby maksymalizować plony oraz, mają wiedzę, aby właściwie poradzić sobie z mocą Rhino Skin. W momencie kiedy jako grower uprawiasz coraz więcej i pniesz się po drabinie sukcesów edukując samego siebie, pewnego dnia zostaniesz "Wielkim Growerem" i nauczysz się korzystać z benefitów Rhino Skin.

Czy uzyskanę takie same korzyści opryskujac nawozem Rhino Skin jak przy podlewaniu.
Krzemian potasu korzystnie wpływa na liście, łodygi i wewnętrzne komórki roślinne, gdy krzemionka jest wciągana przez korzenie, aby stać się częścią struktury rośliny. aczkolwiek opryskiwanie liści nie jest konieczne ani zalecane.

Czy Rhino Skin ma w wpływ na Ph?
Nie, Rhino Skin ma neutralne pH 5,7 i został wyprodukowany w ten sposób, aby mógł  współdziałać z Advanced Nutrients pH Perfect. Nie wpływa to w żaden sposób na pH, więc twój zbiornik utrzyma poziom pH w optymalnym zakresie pH 5,6 - 6,1. Aby upewnić się, że Rhino Skin jest prawidłowo rozpuszczona i rozprowadzona w wodzie odżywczej, dodaj go do zbiornika co najmniej dwie godziny przed podawaniem umożliwiając jego rozpuszczenie. Wzburz wodę przed podaniem jej roślinom.

Dlaczego tylko "Wielcy Growerzy" używają Rhino Skin?
Rhino Skin jest najbardziej skutecznym, skoncentrowanym produktem krzemionkowym na rynku. "Wielcy Growerzy" spędzają czas aby maksymalizować plony oraz, mają wiedzę, aby właściwie poradzić sobie z mocą Rhino Skin. W momencie kiedy jako grower uprawiasz coraz więcej i pniesz się po drabinie sukcesów edukując samego siebie, pewnego dnia zostaniesz "Wielkim Growerem" i nauczysz się korzystać z benefitów Rhino Skin.

5a55c9eedbfc6__58.JPG.517dceaad09c4f43fb3c6f8e2acbc8d6.JPG

Liquid Silicon firmy Growth Technology

Krzem jest korzystnym składnikiem roślinnym występującym praktycznie na wszystkich glebach naturalnych, ale nie do tej pory w hydroponicznych roztworach odżywczych. Krzem wzmocni ściany komórkowe roślin wytwarzając mocniejsze, zdrowsze rośliny z masywnymi systemami korzeniowymi i zwiększoną odpornością na szkodniki i choroby. Płynny krzem jest bardzo korzystny dla roślin w zakresie od 20-50 ppm zawartym w roztworze odżywczym. Musi zostać dodany jako oddzielny komponent przez hodowcę. Płynny silikon może być dodany do zbiornika odżywczego podczas przygotowywania nowej partii.

Płynny krzem jako brakujący element...
Poprawia pobór substancji odżywczych i transport poprzez roślinę.
Wzmacnia ściany komórkowe, pomagając roślinom w zwalczaniu ataków grzybów i roztoczy.
Zwiększa produkcję chlorofilu, prowadząc do mocniejszego ściemniania liści i lepszego gromadzenia światła.
Zwiększa pobór dostępnego CO2 i wykorzystuje udoskonalone procesy metaboliczne, aby zapewnić większe plony.
Zapewnia bardzo przydatny potas powodujący lepsze kwitnienie.
Płynny krzem ma ważną rolę w poborze i transporcie naczyniowym mineralnych składników odżywczych,oraz może znacznie poprawić mechaniczną "wytrzymałość" rośliny i jej odporność na choroby grzybowe.

Dodanie płynnego krzemu do roztworów odżywczych może znacznie zmniejszyć częstość występowania, oraz nasilenie chorób grzybowych, w tym Botrytis Cinerea,  oraz mączniaka prawdziwego.

Ostatnie badania wykazały, że zwiększenie stężenia krzemu w roztworach hydroponicznych tworzy, grubsze, bielsze, zdrowsze systemy korzeniowe, oraz zwiększa plony.

Wykazano również, że krzem powoduje wyższe stężenia chlorofilu na jednostkę powierzchni tkanki liścia. Oznacza to, że roślina jest w stanie tolerować zarówno niższe, jak i wyższe poziomy światła, wykorzystując więcej dostępnego światła.

Najlepsze pH 
Płynny silikon - jak WSZYSTKIE produkty "krzemowe" - jest bardzo zasadowy, ma wysokie pH i dlatego może być skutecznie stosowany do podniesienia pH hydroponicznych roztworów odżywczych. Dodatkowy silikon jest dodatkiem dla roślin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !


Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Was Wszystkich zaprosić na 2 odcinek Akademii Spectrolight

 

Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !


Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Was Wszystkich zaprosić na 2 odcinek Akademii Spectrolight

 

 

 

Zapraszamy !

 

Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Witajcie Drodzy Growerzy !


Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Was Wszystkich zaprosić na 3 odcinek Akademii Spectrolight

 

 

Zapraszamy !

Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Was Wszystkich zaprosić na 4 odcinek Akademii Spectrolight !

  


Zapraszamy !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o nowościach w naszym sklepie firmy LUMii !

 

Lampka czołowa 

1.thumb.jpg.5ae7aa4187d2392eb72463a7b8df7388.jpg

Nowość - zielone światło czołowe LED firmy LUMii to mała, wygodna i praktyczna lampka która może pochwalić się sześcioma żarówkami LED o wysokiej intensywności i mocy

Lampka oferuje trzy różne tryby świecenia - pełne, częściowe i stroboskopowe, również można ustawić kąt padania światła , aby zmaksymalizować wydajność w razie potrzeby.

Jest to idealne rozwiązanie podczas kontroli uprawy bez ingerencji/przerywania przy uprawie w rytmie dobowym (dzień/noc).

Lampka korzysta z 3 baterii AAA (brak w zestawie).

Głowne cechy

 • zakłócanie fazy ciemnej fotosyntezy może skutkować nawet obojnactwem roślin
 • latarka czołowa Green LED firmy LUMii pozwola na pracę w growroom'ie w nocy bez zakłucania fazy dobowych (zielone światło jest obojętne dla roślin)
 • sprawi, że praca z roślinami stanie się dużo łatwiejsza
 • 6 żarówek diodowych LED warunkuje mocny strumień światła
 • uchwyt do lampki wraz z regulowanymi, gumowymi paskami umożliwia dopasowanie do każdego rodzaju głowy

 
Lampa LUMII Green LED

lumii-green-led-work-light-photoperiod-safe--2268-p.thumb.jpg.3b42bd434597ef2c4631730a3290de4c.jpg10-465-205-2.thumb.jpg.eebe05c78a8b37a4e75ec61410cc7700.jpg

 

Nowa lampa robocza LUMii Green LED jest wyposażona w pojedynczą 10-watową, bardzo intensywną, zieloną diodę która dostarcza jasną, szeroką wiązkę, zapewniającą maksymalny zasięg i wydajność.

Jest to idealne rozwiązanie podczas kontroli uprawy bez ingerencji/przerywania przy uprawie w rytmie dobowym (dzień/noc).

Akumulator i kompaktowa konstrukcja - 4 godziny ładowania przez 2 godziny czasu pracy.

Każda lampa jest wyposażona w wytrzymały klips ułatwiający mocowanie, który może również przechylać się, aby zapewnić lepsze oświetlenie w razie potrzeby.

 • zakłócanie fazy ciemnej fotosyntezy może skutkować nawet obojnactwem roślin
 • lampa robocza Green LED firmy LUMii pozwola na pracę w growroom'ie w nocy bez zakłucania fazy dobowych (zielone światło jest obojętne dla roślin)
 • sprawi, że praca z roślinami stanie się dużo łatwiejsza
 • 10W LED warunkuje mocny strumień światła
 • posiada regulowany uchwyt do wygodnego zawieszenia lampy
 • akumulator + zasilacz

 

10-465-205-4.jpg10-465-205-3.jpg

Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o nowościach firmy ONA !!

 

Filtry powietrza ONA 

5a8f35d29dcba_Beztytuu.thumb.jpg.a0acccfcded5d3a6c2460ba02080d6b7.jpg


Umożliwia pełną i ciągłą filtrację powietrza wydalanego z growroomu.  Wystarczy tylko podłączyć filtr do systemu wentylacyjnego, włożyć żądaną liczbę bloków ONA, a wszelkie nieprzyjemne zapachy zostaną usunięte z przewodów, szybko i skutecznie.

Świeżość, która trwa!
Filtry powietrza ONA zapewnią ciągłą neutralizację zapachów podczas wentylacji do momentu wyczerpania się bloków ONA. Po całkowitym zużyciu  można otworzyć pokrywę i włożyć nowy block ONA o wybranym zapachu. 

Zaprojektowany, aby pasował do Twojego systemu wentylacji.

Co dostaniesz:

 • filtry powietrza ONA do kontroli zapachu powietrza
 • Metalowa pokrywa z gumową uszczelką zapewnia szczelność.
 • pokrywa którą można łatwo usunąć za pomocą zatrzasków umożliwiających łatwą wymianę bloków ONA po wyczerpaniu.
 • możliwe umieszenie w filtrze większą liczbę bloków ONA z wybranym zapachem
 • neutralizuje wszystkie zapachy wydostające się z growroomu

Dostępne średnice ONA Filtr: fi 200mm, fi 160mm, fi 150mm, fi 125mm, fi 100mm 

 

3.jpg.a198dde09b9ef44a03ac5f08a756ad9c.jpg

 

Blok ONA

2.thumb.jpg.87d4e3ba39ee4757fd1eab411ae38da9.jpg

Opis:

 • Bloki neutralizujące, zapachowe ONA o delikatnym, odświeżającym zapachu tropikalnym
 • skutecznie neutralizują niechciane zapachy
 • można je używać niezależnie lub przy ciągu powietrza w celu lepszej cyrkulacji
 • niezwykła wydajność 1 bloku 175gr pozwala na zniwelowanie niechcianego zapachu.
 • bardzo długa żywotność, nawet do 30% wydajności po 50dniach używania
 • produkty ONA mogą być użyte wokół ludzi, zwierząt, roślin, są eko-przyjazne i bezpieczne
 • rozmiar pozwala zostawić ONA Block prawie wszędzie, a jego skuteczność zapewni długotrwałą kontrole zapachów waga: 175g wymiary: 7,5x8cm

Dostępne zapachy :PRO, Apple Crumble, Fresh Linen, Polar Crystal, Tropics

Edited by growbox.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby Wam opowiedzieć trochę o produktach firmy DUTCH PRO

 

BLOOM SOIL A/B

5a95b4c848f74_Dutchpro-OriginalBloomSoilAardeAB-GoogleChrome.jpg.f629284237c0ee5ac6a1c57782438791.jpg

Kompletny nawóz stymulujący kwitnienie, przeznaczony do upraw glebowych. Produkt ten zawiera wszystkie ważne makro- i mikroskładniki odżywcze, niezbędne dla wspaniałego kwitnienia. Komponenty o wysokiej jakości zostaną wchłonięte w całości, bez jakichkolwiek pozostałości.

W trakcie fazy kwitnienia roślina przygotowuje się do zapylenia. Białka fotoreceptorów we wnętrzu rośliny sygnalizują termin kwitnienia. W tym momencie roślina zaczyna wytwarzać kwiaty, aby umożliwić zapłodnienie żeńskiej części rośliny przez pyłek. Ten proces kosztuje roślinę mnóstwo energii. Do stymulowania rośliny w trakcie fazy kwitnienia potrzebny jest odpowiedni bilans azotu, potasu i fosforu. Dzięki temu roślina będzie zdrowia i silna w trakcie całej fazy kwitnienia.

 • Stymuluje maksymalne kwitnienie
 • Wzmacnia i zwiększa odporność w czasie całej fazy kwitnienia
 • Poziomy EC do 2,0
 • Odpowiedni do każdego systemu nawadniania
 • Optymalne przyswajanie przez roślinę
 • Brak pozostałości

Dostępne wersje: 1 l / 5 l / 10 l / 20 l

GROW SOIL A/B

5a95b43dcf862_Dutchpro-OriginalGrowSoilAardeAB-GoogleChrome.jpg.0dc5d169999dfedf24d02885808cc717.jpg

Kompletny nawóz stymulujący wzrost, przeznaczony do upraw glebowych. Produkt ten zawiera wszystkie ważne makro- i mikroskładniki odżywcze, niezbędne dla wspaniałego wzrostu. Komponenty o wysokiej jakości zostaną wchłonięte w całości, bez jakichkolwiek pozostałości.

 W trakcie fazy wzrostu roślina jest najbardziej wrażliwa. Choroby wywoływane przez grzyby i bakterie stanowią realne zagrożenie dla niedostatecznie rozwiniętych korzeni i liści. Aby pomóc roślinie rozwijać się w trakcie fazy wzrostu, niezbędne jest odpowiednie połączenie potasu, azotu i fosforu, wspomagające maksymalne tempo wzrostu. Dzięki temu roślina będzie witalna i silna w trakcie całej fazy wzrostu.

 • Stymuluje maksymalny wzrost
 • Wzmacnia i zwiększa odporność w czasie całej fazy wzrostu
 • Poziomy EC do 1,8
 • Odpowiedni do każdego systemu nawadniania
 • Optymalne przyswajanie przez roślinę
 • Brak pozostałości

Dostępne wersje: 1 l / 5 l / 10 l / 20 l

EXPLODE

5a95b5a95b0ae_Explode-Dutchpro-GoogleChrome.jpg.b342bcb08d3d949475c1770d222cc37f.jpg

Explode to przede wszystkim stymulator kwitnienia, zapewniający roślinie w pełnym rozkwicie wszystkie składniki odżywcze, jakich potrzebuje w tej fazie. Ten stymulator kwitnienia, zawierający mikroskładniki odżywcze, witaminy i kwasy, zapewnia roślinie błyskawiczne wzmocnienie kwiatu. Explode poprawia także proces fotosyntezy i zwiększa odporność Twojej rośliny na choroby wywoływane przez grzyby i bakterie. Komponenty o wysokiej jakości zostaną wchłonięte w całości, bez jakichkolwiek pozostałości.

 • Stymuluje błyskawiczne wzmocnienie kwiatu
 • Wzmacnia i zwiększa odporność na choroby
 • Zwiększa ilość wytwarzanej glukozy
 • Odpowiedni do każdego systemu nawadniania
 • Optymalne przyswajanie przez roślinę
 • Brak pozostałości
 • Bez potrzeby dodatkowego PK 13/14

Dostępne wersje: 250 ml / 1 l / 5 l / 10 l / 20 l

TAKE ROOT

5a95b62dde9fe_Dutchpro-TakeRoot-GoogleChrome.jpg.62f4cede5d78c09cf405c6ef5eb5eece.jpg

Take Root to stymulator wzrostu, który potrafi radykalnie poprawić wewnętrzne i zewnętrzne właściwości młodych roślin. Aktywne komponenty są pochodzenia naturalnego, w tym hormony roślin i mikroskładniki odżywcze. W trakcie kilku pierwszych tygodni roślina jest najbardziej podatna na choroby wywoływane przez grzyby i bakterie. Często wynika to z niedoborów minerałów, hormonów i witamin w młodych roślinach. Take Root zawiera hormony roślin i mikroskładniki odżywcze, które wspomagają podział komórek, wydłużanie komórek i transport substancji odżywczych; wszystko to pomaga w ogólnym rozwoju korzeni w trakcie wczesnego wzrostu wegetacyjnego. Komponenty o wysokiej jakości zostaną wchłonięte w całości, bez jakichkolwiek pozostałości.

Wspomaganie podziału komórek ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w początkowym okresie życia młodej rośliny. Podział komórek umożliwia roślinom wzrost i zmniejszenie podatności na choroby wywołane przez bakterie i grzyby. Im lepszy przebieg tego procesu, tym silniejsze i zdrowsze będą rośliny w całym cyklu.

 • Stymuluje nadzwyczajny wzrost korzeni
 • Poprawia podział komórek, wydłużanie komórek i transport substancji odżywczych
 • Zwiększa przyswajanie składników odżywczych
 • Zawiera ważne mikroskładniki i hormony
 • Odpowiedni do każdego systemu nawadniania
 • Optymalne przyswajanie przez roślinę
 • Brak pozostałości,

Dostępne wersje: 250 ML / 1 L / 5 L / 10 L / 20 L

MULTI TOTAL

5a95b6a2ec8cd_MultiTotal-Dutchpro-GoogleChrome.jpg.755ef685de71cf17feaad721e73c2f51.jpg

Multi Total wspomaga kluczowe procesy niezbędne do przekształcenia materii organicznej z martwych części roślin w pożyteczne składniki odżywcze. Stymuluje znaczny wzrost korzeni, poprawiając strukturę gleby pod względem zatrzymywania wody, oraz wspomaga działania korzystnych bakterii w podłożu w celu wytwarzania składników odżywczych. Multi Total stymuluje także pojemność wymiany kationów (CEC) substancji mineralnych i mikroskładników odżywczych, co zwiększa żyzność gleby oraz odporność na grzyby i ucisk. Komponenty o wysokiej jakości zostaną wchłonięte w całości, bez jakichkolwiek pozostałości.

Multi Total stymuluje także pojemność wymiany kationów (CEC), współpracy jonów o ładunku dodatnim z glebą. Im wyższy wskaźnik CEC, tym więcej kationów gleba może przyciągać i tym większa jest jej żyzność. W efekcie rośliny mogą pobierać więcej substancji odżywczych z gleby, co zwiększa ich siłę i tempo wzrostu.

 • Poprawa struktury gleby
 • Wspomaganie działań bakterii
 • Stymulowanie pojemności wymiany kationów (CEC)
 • Zwiększenie odporności na grzyby i ucisk
 • Odpowiedni do każdego systemu nawadniania
 • Optymalne przyswajanie przez roślinę
 • Brak pozostałości

Dostępne wersje: 1 l / 5 l / 10 l / 20 l

LEAF GREEN

5a95b72a2d09b_LeafGreen-Dutchpro-GoogleChrome.jpg.766689cdac649dca142e20f6e2c8b97c.jpg

Leaf Green zapewnia roślinom zdrowy i witalny wygląd. Produkt ten jest szczególnie rekomendowany dla roślin o zauważalnych trudnościach w początkowym rozwoju. Leaf Green zawiera ważne mikroskładniki odżywcze, pomocne dla roślin w czasie niedoboru substancji odżywczych. Stymuluje także wytwarzanie zielonego pigmentu w liściach. Komponenty o wysokiej jakości zostaną wchłonięte w całości.

 • Poprawia przyswajanie składników odżywczych
 • Pomaga zapobiegać niedoborom składników odżywczych
 • Liście zachowują zielony kolor
 • Poprawia wytwarzanie chlorofilu
 • Odpowiedni do każdego systemu nawadniania
 • Optymalne przyswajanie przez roślinę
 • Brak pozostałości

 

Dostępne wersje: 1 l / 5 l / 10 l / 20 l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem bardzo ciekawy produkt. Z checia wzial bym wszystko ale w butelkach po max 250ml. Nie wiem jakie sa ceny ,ale producenci zapominaja o tych domowych skromnych growerach dla ktorych 1 litr to lata uprawy. Osobicie mam Gold Label komplet 2 lata i innych producentow pelne butelki i z checia kupilbym od was Dutch Pro ,ale jak te wczesniejsze marki(oprocz Gold Label) dostepne bylyby w mniejszych butelkach to teraz mialbym juz koncoweczki , a takto to jak latem zone wspomoge w ogrodzie to i tak za rok bede mogl cos zamowic.

Producenci powinni sie polaczyc w idei male butelki dla Room Growerow.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstwić Wam nowość w naszym sklepie którą są produkty firmy VAKPLAST !! 

5SV PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY DUŻY / 5SM - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY MAŁY

1.thumb.jpg.ba87f2666c696d6aa85e1b9504114071.jpg2.thumb.jpg.ac6b43e68116da23b02e1490c37d255e.jpg

Najpotężniejszy system hydroponiczny do uprawy roślin, dostępny w ofercie !!

Wszystkie systemy przeznaczone są do pomieszczeń o ograniczonej wysokości, przy jednoczesnym wykorzystaniu maksymalnego potencjału przestrzeni i światła. Systemy hydroponiczny wykorzystują technikę filmu odżywczego (technika NFT). Posiadają one pionowy system uprawy z grawitacyjnym przepływem wody. W systemach nie ma żadnego medium, korzenie są umieszczane bezpośrednio w wodzie, która przepływa przez system nawadniający na całym obszarze każdego kolejnego kontenera, a także utlenia wszystkie korzenie bez światła (eliminuje tworzenie się glonów ).Dzięki temu projektowi zapewniona jest równomierna dostawa składników odżywczych do każdej rośliny w systemie.

Dalsze cechy:

łatwa konserwacja, zarówno podczas mieszania prostego roztworu odżywczego i jego kontroli, jak i dobrego dostępu do roślin w celu ich przeglądu, jak również podczas zbiorów. Kwestia odpadów w systemie wykorzystującym media stałe (glina, wełna mineralna, glina ...) jest zmniejszona, co stanowi korzyść finansową dla każdego zbioru, a także skraca czas potrzebny na pozbycie się odpadów lub oczyszczenie materiału wielokrotnego użytku. Jedynym odpadkiem jest system korzeniowy roślin, który po otwarciu pokrywki jest po prostu wyciągany i może być wykorzystany jako kompost.

5SV PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY DUŻY

Dane techniczne:

 • Zalecane oświetlenie: 2x 600-750W
 • Moc pompy: 40 W
 • Liczba boków: 5 sztuk
 • Długość boku: 1250 mm
 • Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 7 sztuk
 • Zawartość zbiornika: 170 l
 • Wzór: lewy i prawy
 • Całkowita wysokość systemu: 2450 mm
 • Zalecana przestrzeń: 2500x2500x2500
 • Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 2,5m²
 • Realistycznie użyteczny obszar pod: 9m²

5SM - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY MAŁY

Dane techniczne:

 • Zalecane oświetlenie: 1x 600-750W
 • Moc pompy: 25 W
 • Liczba boków: 5 sztuk
 • Długość boku: 1250 mm
 • Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 4 sztuki
 • Zawartość zbiornika: 170 l
 • Wzór: lewy i prawy
 • Całkowita wysokość systemu: 1775 mm
 • Zalecana przestrzeń:2500x2000x2500
 • Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 2,5m²
 • Realistycznie powierzchnia użytkowa: 5 m²

4SV - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY DUŻY/4SM - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY MAŁY

3.thumb.jpg.c17d086967ec7b6f113ce076fcfd6e41.jpg4.thumb.jpg.5c5b5e0ad2c144b30090f733ea1d3b88.jpg

4SV - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY DUŻY

Dane techniczne:

 • Zalecane oświetlenie:2x 400-600W
 • Moc pompy: 40 W
 • Liczba stron: 4 sztuki
 • Długość boku: 1500 mm
 • Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 7 sztuk
 • Zawartość zbiornika: 170 l
 • Wzór: lewy i prawy
 • Całkowita wysokość systemu: 2450 mm
 • Zalecana przestrzeń:1600x2500x2600
 • Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 2,25m²
 • Realistycznie powierzchnia użytkowa poniżej: 7,2 m²

4SM - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY MAŁY

Dane techniczne:

 • Zalecane oświetlenie: 1x 400-600W
 • Moc pompy: 25 W
 • Liczba boków: 4 sztuk
 • Długość boku: 1500 mm
 • Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 4 sztuki
 • Zawartość zbiornika: 170 l
 • Wzór: lewy i prawy
 • Całkowita wysokość systemu: 1775 mm
 • Zalecana przestrzeń:2500x2000x2000
 • Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 2,25m²
 • Realistycznie powierzchnia użytkowa: 4m²

3SV - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY DUŻY/3SM - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY MAŁY

5.thumb.jpg.32504c94c927365f013160bd549463b4.jpg6.thumb.jpg.d99705c06a788b149bb9dab05ebb44ae.jpg

3SV - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY DUŻY

Dane techniczne:

 • Zalecane oświetlenie: 2x 400-600W
 • Moc pompy: 40 W
 • Liczba boków: 3 sztuk
 • Długość boku: 1500 mm
 • Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 7 sztuki
 • Zawartość zbiornika: 170 l
 • Całkowita wysokość systemu: 2475 mm
 • Zalecana przestrzeń:1500x1500x2500
 • Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 2,25m²
 • Realistycznie powierzchnia użytkowa: 5,4m²

3SM - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY MAŁY

Dane techniczne:

 • Zalecane oświetlenie: 1x 400-600W
 • Moc pompy: 25 W
 • Liczba boków: 3 sztuk
 • Długość boku: 1500 mm
 • Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 4 sztuki
 • Zawartość zbiornika: 170 l
 • Całkowita wysokość systemu: 1775 mm
 • Zalecana przestrzeń:1500x1500x2000
 • Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 2,25m²
 • Realistycznie powierzchnia użytkowa: 3m²

1SV - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY DUŻY / 1SM - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY MAŁY / 1SMINI - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY

7.thumb.jpg.2c04f71a20b109cb34e4a3ea2686dde9.jpg8.thumb.jpg.4584b0e8c1d98b9693b9a9279f91f31f.jpg9.thumb.jpg.0e9db345c0048334ef8dbd6b12ddb539.jpg

1SV - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY DUŻY

Dane techniczne:

 • Zalecane oświetlenie: 2x 140-600W
 • Moc pompy: 40 W
 • Liczba boków: 1 sztuk
 • Długość boku: 1000 mm
 • Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 7 sztuki
 • Zawartość zbiornika: 50 l
 • Całkowita wysokość systemu: 2380 mm
 • Zalecana przestrzeń:1000x1000x2500
 • Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 1m²
 • Realistycznie powierzchnia użytkowa: 1,8m²

1SM - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY MAŁY

Dane techniczne:

 • Zalecane oświetlenie: 1x 100 - 400W
 • Moc pompy: 25 W
 • Liczba boków: 1 sztuk
 • Długość boku: 1000 mm
 • Liczba pojemników do sadzenia pod ręką: 4 sztuki
 • Zawartość zbiornika: 40 l
 • Całkowita wysokość systemu: 1775 mm
 • Zalecana przestrzeń:1000x1000x2000
 • Prawdziwa przestrzeń przy zamkniętych drzwiach: 1m²
 • Realistycznie powierzchnia użytkowa: 1m²

 

1SMINI - PIONOWY SYSTEM HYDROPONICZNY

System przeznaczony jest dla 12 roślin o niewielkim wzroście, takich jak bazylia, kolendra, pietruszka, oregano, majeranek ... ale także do kiełkowania nasion zarówno do jedzenia, jak i do dalszego siewu. Nadaje się szczególnie do kuchni lub jako estetyczny dodatek do wyposażenia mieszkania.Można go kupić osobno lub z mocnym oświetleniem LED austriackiej firmy Sanlight o mocy 30W, oznaczonej nazwą M30.

Dane techniczne:

 • Max. liczba małych roślin: 12
 • Zalecane oświetlenie: Naturalne światło / LED 30W(Typ-M30 Sanlight)
 • Moc pompy: 5 W
 • Długość ściany: 450 mm
 • Liczba kontenerów uprawowych na ścianie: 3
 • Objętość zbiornika: 3,5l
 • Waga systemu: 3 kg
 • Całkowita wysokość systemu: 600 mm / 1000 mm ze światłem
 • Efektywna powierzchnia uprawy: 0,2m²
 • Zalecana przestrzeń: 50x50x100 cm

 

Zapraszamy do nas do sklepu !!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Drodzy Growerzy !

Dzisiaj ekipa Growbox.pl chciałaby przedstwić 2 produkty z naszego sklepu firmy BIOGREEN I PLAGRON !!

 

BIOGREEN MAM !!

1.thumb.jpg.ad9183929264689aa584ed168b61732c.jpg

 

BioGreen MAM to nawóz dla roślin matecznych. Płynna i silnie skoncentrowana furmuła w postaci emulsji, zawiera makro i mikroelementy. Materiał organiczny ekstrahuje się z wodorostów.

MAM jest substancją odżywczą specyficzną dla sadzonek i rozmnażania, a także dla tak zwanych roślin matecznych.Jest specjalną mieszanką zapewniająca niezbędne minerały i substancje odżywcze dla sadzonek i starszych roślin. MAM zawiera ekstrakty pochodzące z wodorostów bogatych w specjalnie wyselekcjonowane hormony. Hormony te mają niezwykły wpływ na rozwój korzeni i wzrost roślin.

Stworzenie idealnych warunków dla prawidłowego rozwoju korzeni gwarantuje najwyższą absorpcję wody i substancji odżywczych. MAM jest szczególnie stosowany do sadzonek i roślin matecznych.

Charakterystyka BioGreen MAM:

 • Wystarczający fosfor do ciąłego i maksymalnego wzrostu korzeni.
 • Wystarczająca ilość magnezu do optymalnej syntezy chlorofilu i białka.
 • Zapewnia sadzonkom większą rezerwę wzrostu.
 • Zawiera dodatkowe mikroelementy, aby wyeliminować niedobór spowodowany przycinaniem.

Zastosowanie MAM BioGreen

W razie potrzeby podać roztwór nawozu w stosunku 50 ml / 100 l wody, a raz na tydzień dodać CalGel 20 ml / 100 l. W systemach hydroponicznych należy podawać codziennie co najmniej 5 razy w tygodniu w stosunku 75 ml / 100 litrów. Można połączyć z CalGel 20ml / 100L wody.

 

PLAGRON START UP 

2.jpg.3dd2fa2ef28ab7c721f6ef5c99581a85.jpg

 

PLAGRON Start Up to mieszanka żywieniowa przeznaczona "matek" i dla roślin w fazie wzrostu. Zapewnia każdej młodej roślinie najlepszą możliwą kombinację składników odżywczych podczas początkowych tygodni wzrostu które dla rośliny są tymi kluczowymi. Nawóz ten zawiera starannie zbilansowaną mieszankę stymulatorów korzeni, produktów wzmacniających witalność, naturalnych hormonów wzrostu i składników odżywczych w jednym.

Start Up to połączona żywność dla roślin w fazie wzrostu. Zapewnia każdej młodej roślinie najlepszą kombinację składników odżywczych przez początkowe kluczowe tygodnie. Ten pokarm roślinny zawiera starannie zbilansowaną mieszankę stymulatora korzenia, produktów witalności, naturalnych hormonów wzrostu i składników odżywczych wzrostu w jednym produkcie.

Dawkowanie:
Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. Dodać 7 ml nawozu na 1 litr wody (1: 150). Po rozpuszczeniu w wodzie trwa do 24 godzin.

Skład:
Hydrolizowane białka, wywar gorzelniany z buraków, ekstrakty z alg i kwasów huminowych, roztwór nawozowy NPK (3-1-3), 3% azot całkowity (N), w tym 3% związany azot organiczny, 1% rozpuszczalny w wodzie pięciotlenek fosforu (P2O5),3% rozpuszczalnego w wodzie tlenku potasu (K2O).

Opakowanie:
Startup dostępny jest w butelkach o pojemności 100 ml, 250 ml, 500 ml i 1 l oraz opakowaniu 5 litrów.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+