-
Wpisy na blogu
-
Nowe tematy
-
Nowe posty
-
Przez Wesoły Ogród Aliena · Opublikowano
Elo 👊 Albo mi się wydaje albo są przenawożone i nie lej im na razie nawozów bo spalisz je całkiem. -
Przez jaworhard · Opublikowano
Jakbym na dwór wyniósł na tydzień moze? -
Przez jaworhard · Opublikowano
Witam. Miałem takie średnie warunki po przeprowadzce jeszcze dom jest w budowie więc coś tam się wykluło ale rewelacji nie ma, jednak od paru dni wygląda jakby można już było ścinać a jednak jakby nowo jasnozielone topki się pojawiały-powiększały. Posadzone auto na początku marca. Blueberry, stress killer i mimosa. Pozdrawiam -
Przez szczurek10 · Opublikowano
1 zdjęcie gelato LSD 2 mazar pozdro -
Przez Wesoły Ogród Aliena · Opublikowano
Witam 👊 Dzisiaj jest 18ty dzień od wykiełkowania i muszę przyznać że pięknie się ukorzeniły. Wczoraj Holy Punch i Banana Blaze zostały przesadzone do docelowych donic 39l i na górę posadziłem koniczynę białą. Po przesadzeniu podlałem je spryskiwaczem po jeden litr na sztukę z dodatkiem roots booster 4ml/l.
-
-
Gallery Statistics



Recommended Posts
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.