Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Siema siema lecą pestki ze streetu


Recommended Posts

Cześć.

Kojarzyć mnie nie będziecie, ale znowu przypomnę, że kilka lat udzielałem się tutaj na innym koncie. Zarzuciłem growing przez przypały na 2 lata, ale ostatnio wyłapałem 4 pestki z niewiadomego źródła 😉 w każdym bądź razie twierdzono, że to jakaś hybryda amnezji. Aktualnie biduje, więc nie stać mnie nawet na te tanie recepty z medicante, a gdzieś już tam się rejestrowałem i zostałem zakwalifikowany do leczenia po przedstawieni historii chorobowej. Nie będę ukrywał, tak samo jak dla was, tak i dla mnie każda marihuana jest medyczna, niezależnie od tego co p****lą przygłupy i rząd, a więc tak... pestki poleciały do wody kilka dni temu i dzisiaj wrzuciłem je do ziemi. Jedna jest najszybsza, dwie zamulają względem jej, a jedna wymagała pre-crushingu, więc nie wiadomo czy w ogóle coś z niej będzie. Mniejsza, stan jest jaki jest. 3 w ziemi. Tutaj zjawiacie się wy. Wiem, że próba uprawy w zimę na parapecie czy w ogóle na out to hehe, no naiwne oczekiwania, że coś się uda. 

 

Póki co chciałbym zasięgnąć porady w sprawie najtańszej żarówki, jak najtańszej. Nie wiem co polecicie, czy będzie to led od philips czy inne cuda. Względnie chcę, żeby udała się chociaż ta jedna dziewczyna, bo skoro już poleciała do ziemi to szkoda rośliny c'nie. Nie skupiamy się więc na 3-4 tylko na mocy dla 1 dziewczyny. Druga kwestia jest taka, że nie będę miał za dużo miejsca, więc lst musowo będzie ciągnięte i to pewnie w jakiejś małej donicy. Pewnie wyląduje w szafie.

Także tak. Pierwsza kwestia to jakaś fajna, niedroga żarówka, żeby wyszło cokolwiek z jednej planty. Pamiętajcie, że traktuję to jako eksperyment, a nie poważne podejście do tematu. Sadziłem już po 14 sztuk na balkonie, więc wiem z czym to się je 😄

Drugi temat jaki chciałbym dzisiaj z wami poruszyć to coś nad czym nigdy się nie zastanawiałem, więc myślę, że to temat dla prosów. Mianowicie zastanawiałem się czy jest logicznym i w ogóle możliwym czy sensownym rozwiązaniem będzie przezimować takie rośliny nawet do tego maja, tak, żeby nie padły, a następnie wystawienie ich na out. Wiem wiem, jestem w gorącej wodzie kąpany i mogłem sobie zostawić nasiona do sezonu..., ale już za późno. 1 zmieszczę do jakiejś mniejszej szafy, ale zastanawiam się co z 2 pozostałymi 🙂 Peace.

@Pablo przypnij mi to stare konto do tego maila proszę, już nawet nie pamiętam z którego je zakładałem i czy mam dostęp 🙂 - Zielarz123

 

@edit - wyszło chaotycznie, bo strasznie szybko pisałem i nie myślałem nad składnią, ale myślę, że idzie się rozczytać, więc jak coś to ogarniam polski 😄 

Edytowane przez zielarz_mistyk
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Macky jako dowód, że to było moje stare konto mogę wam podrzucić zdjęcie tego samego talerza z tymi samymi panelami i kartką (że to moje photo, nick jeden i drugi) co w temacie "Mexican i Thai - growkity". Wagę tam użytą i okrągłą, metalową podstawkę do pieczenia pizzy też nadal mam.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+