Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Homebox 80x80x180


Recommended Posts

W dniu 26.10.2023 o 13:59, belen_esteban napisał(a):

Bardzo piękne, wyglądają na bardzo zdrowe. Jedynym negatywnym punktem, jaki widzę, to różnica w wysokości między roślinami. W pokoju o takim rozmiarze uważam, że lepiej jest sadzić małą odmianę Indica. Mam miejsce o bardzo podobnych wymiarach, i genetyka, która dla mnie najlepiej działa, to Gealato. Powodzenia w fazie kwitnienia. Będę tu zaglądać, żeby śledzić wyniki.

Wszystkie 3 są ta sama odmiana od tego samego producenta a wszystkie maja podobna wysokość a 4 jest o 5 dni młodsza dlatego taka niska jest 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Macky napisał(a):

Pamiętaj że gościu w sklepie to sprzedawca 😉

No mówił że sam używa więc zaufałem mu 

 

13 minut temu, Rysiu napisał(a):

Ok. Pk 13 14 nie miałem z plagrona. Nie wiem jak działa. Wiem, że green sensation działa tak jak powinien 🙂

juz powoli można im dawać to pk.

Dla pewności skoczę jutro po ten green tak dla pewności że miło skończy się ten mój mamy projekt mam nadzieję za 100 wejdzie :)) z tych 4

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Seet men napisał(a):

No mówił że sam używa więc zaufałem mu

 

Sprzedawca samochodów też mówi zawsze że "był pierwszym właścicielem". A ten Ci jeszcze mówił że "sam stosuje", to gościu musi być totalnym bucem. Sprzedaje środki do uprawy konopi i sam uprawia konopie i jeszcze się przyznaje do tego komuś komu sprzedaje te preparaty, czyli przypadkowej osobie. Zmień sklep bo ten typ prędzej czy później zaliczy przypał i może w swojej głupocie gromadzić dane swoich klientów. Ale i celowo je odda żeby nie mieć przypału. Pamiętaj psy zawsze proponują rozwiązanie przypału na zasadzie "oddaj dane a go nie będziesz miał".

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

35 minut temu, Macky napisał(a):

Sprzedawca samochodów też mówi zawsze że "był pierwszym właścicielem". A ten Ci jeszcze mówił że "sam stosuje", to gościu musi być totalnym bucem. Sprzedaje środki do uprawy konopi i sam uprawia konopie i jeszcze się przyznaje do tego komuś komu sprzedaje te preparaty, czyli przypadkowej osobie. Zmień sklep bo ten typ prędzej czy później zaliczy przypał i może w swojej głupocie gromadzić dane swoich klientów. Ale i celowo je odda żeby nie mieć przypału. Pamiętaj psy zawsze proponują rozwiązanie przypału na zasadzie "oddaj dane a go nie będziesz miał".

Wiem o co ci chodzi ale w Niemczech jest trochę inne podejście do tego jest tu dość liberalnie co do tego u mnie w regionie posiadanie do 15 g jest tylko mandat  i nie wsadzają odrazu za to uważają że kara pieniężna wystarczy a od kilku miesięcy pracują nad legalizacji i wykreślenie konopi z listy narkotyków więc raczej tu nikt się zbytnio takimi małymi ilościami nie interesuje 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+