Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Homebox 80x80x180


Seet men

Recommended Posts

Nasiona: 4x bubblegum extra 1x purple glam kush
Box: 80x80x180
Oświetlenie: lumatek attis 200 w pro
Ziemia: plegron light mix
Nawozy: plegron terra bloom, plegron pk13-14
Trening: LST


Aktualnie roślinki maja 2 dni odkąd wykiełkowały Plus Purple ma trochę więcej zabrałem go z balkonu bo robi się zimno już w nocy ..
26stopni 65-70 % wilgotności.

 

IMG_6154.jpeg

IMG_6153.jpeg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Green sensation miałem. Uważam, że bardzo dobry. Chociaż nie wiem czy jest sens, jak masz PK 13/14. Na pewno dałbym ukorzeniacz jak najszybciej. Bardzo pomaga w rozwinięciu korzeni, a to daje potem efekt. No i na weg coś, czyli plagron terra grow. Nie wiam jak duża masz butelkę terra bloom. Jak można to terra grow kup mniejszą. Weg jest krótszy to i odżywki na weg mało idzie. Tak samo ukorzeniacz. Co do green sensation to juz twoja decyzja, chociaż nie wiem czy jest sens jak masz to pk 13/14. Ale ukorzeniacz i grow jak najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Śmiało można. Niewiele go zużyjesz. Przez pierwsze 10 dni do auto zazwyczaj nie lałem nawozów typu grow. Nawet do 14 dni. Potem z 2-3 podlania growem i w sumie czas przechodzić na bloom. Ale jest różnica jak pierwszy raz podlejesz growem to po 2-3 dniach widać jak roślina zupełnie inaczej rośnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogólnie każda ziemia ma nawóz w sobie. Light mixy mają go mniej. Są bardzo dobre do sadzenia bo nie dają młodej roślinie od razu dużych ilości nawozów. I gościu w sumie dobrze mówił. Tego nawozu w ziemi jest na tyle, żeby wykarmić roślinę przez pierwszych kilka tygodni. Samej rośliny tez raczej nie zaleca się podlewać nawozem zaraz po wykiełkowaniu. Warto jej dać te 10-20 dni. Ja ogólnie używam nawozów typu grow od około 10-14 dnia i powiem ci, że jest różnica. Widać to po roślinie, że dostaje dodatkowy nawóz. Możesz kupić małą buteleczkę, ale nie musisz. Na pewno kup ukorzeniacz. Zawsze daje. Korzenie się super rozrastają.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+