Jump to content
thc-thc
sklep z nasionami marihuany

Utrata ochoty na seks po 30


zapis

Recommended Posts

Witam. Od kiedy ukończyłem 30 lat nie mam już takiej ochoty na seks. Wytryski są również mniejsze oraz mam mniejszą erekcję .Czasami muszę sobie pomagać ręką aby dojsć do pelnej sprawności. Zrobiłem sobie badania hormonalne i wszystko jest w porżądku. Byłem również u urologa oraz ten nie widzi problemów.
Co mam robić jeszcze? Bo widzę,ze coś jest nie tak.

Link to comment
Share on other sites

To raczej do seksuologa. Po 30 spada poziom testosteronu. Albo od lekarza coś na podniesienie testosteronu, albo jakies suple typu tribulus, zma, czy inne bustery testosteronu. No i zdrowo się prowadzić. Mi tak gdzieś po 33 tak jakoś spadło. Ale jak biorę regularnie np tribulusa i zma na noc to po jakimś czasie odczuwam większe libido. 

Link to comment
Share on other sites

Ja również jestem zdania,ze warto będzie wprowadzić jako suplementy środki zawierające żeń szeń. Oprócz cum on mogę polecić penie complete bo wiele osób sobie to poleca na forach ( chociaż sam nie miałem okazji spróbować). Sam obecnie natomiast przyjmuje Cum on. Jest to preparat witaminowy na lepszy wytrysk, lepszą erekcję .Zawiera w sobie komplet ziół. W tym również wspomniany tutaj żeń szeń.

Link to comment
Share on other sites

Ale pisałem,że już robilem sobie badania. Wychodzi z nich,że wsyzstko jest ze mna w porządku. Testosteron tez robiłem Jakie niby inne jeszcze mogę sobie zrobić ;/
Po jakim czasie od brania takich suplementów widać jakieś efekty?

Link to comment
Share on other sites

Efekty przychodzą dosyć szybko. Już po kilku dniach. U mnie poprawiło się po około tygodniu. Gdybym miał to do czegoś porównać, to doznania i osiągana przyjemność z seksu jest mniej więcej 2x większa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+