Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Roslinka po miesiacu prawie nie rosnie pomocy!

Recommended Posts

Witam wszystkich.

zasadzilem roslinke outdoor, mieszkam w Hiszpanii.

Po miesiacu wyglada bardzo slaba, jak chora, do tego jakby miala biale plamki na lisciach a pod spodem malutkie czarne.Kolor lisci w ogole jakby wpadal w zolty a nie zielony.

Podlewam co 2 dni, niecala szklanka, temp na dworze ok 22-24 stopnie, widze ze malutenkie listeczki dochodza ale strasznie, strasznie wolno wiec na pewno cos nie tak.

Roslinka na zdjeciu wychodowana z ziarenka ma ponad miesiac juz.

Moze ktos pomoc, co robie zle,czy roslinka jest do uratowania?

739017F0-838A-4575-AC75-5FB80B71F0E6.jpeg

EFD062BF-8E27-49A0-8BCD-297571F4D76C.jpeg

0A16644B-72E7-49B5-9296-96656BD76791.jpeg

A271F74B-9BAD-41F1-A16A-82000F90A8F1.jpeg

Jak ona ma miesiąc, to ja bym dął sobie spokój. Jak podlewasz co 2 dni szklankę, to też pewnie nie pomogło. Taka mała roślinka nie ma takiego zapotrzebowania na wodę. Cholera też wie, co w tej ziemi siedzi. 

• Upvote 2

1 godzinę temu, Creso napisał:

Outdoor powinno się sadzić w kwietniu a nawet początkiem maja 

On nie w pl ;D

zacznij od nowa, wsadź w Biobizz light mix albo ziemia która praktycznie nic nie ma, podlewaj sama woda aż do pojawienia się 2/3 pięter. Nic więcej nie trzeba jej. I wsadź np do kubka plastikowego a potem jak przesadzisz zacznij nawozy pomału. 

15 godzin temu, AligatorOzi napisał:

Nic więcej nie trzeba jej

Zgodzę się z Tobą. Lecz patrząc, jak uprawiają np. pomidory i dążą do tego, aby uzyskać duże zbiory, ja polazłem w kierunku karmienia panienek od wczesnej młodości.
Zwiększam stężenie i karmie je od momentu kiedy wyjdą z gleby. Rosną jak głupie !
Proponuje zacząć od 400-500 ppm i wciągu tygodnia zwiększyć do 800-900 ppm (sprawdź na początku ile ma twoja woda, moja np. ma od 190 do 220 ppm bez nawozów).

@tbi4 dla kogoś kto już w tym siedzi może być ciekawa alternatywa, lecz pomagamy tu dla ziomeczka który startuje ;D 

ja po 3 latach wciąż uważam ze nie ma co wymyślać z samego początku, dopiero po przesadzeniu można coś dać i wtedy nie toc ze energia bo większa donica to i jedzonko, masz tak samo rosną jak głupia, fakt ze może tydzień na to „tracisz” lecz bezproblemowo przechodzisz przez pierwsze dni życia które są dość ważne 😄

• Like 2