Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Ocena - trichomy

Recommended Posts

Witam , jak myślicie ciąć już ? 

Wiem że standardowa odpowiedź będzie zależy jaki chcesz mieć haj.

Ale chcę wiedzieć jak według waszej opinii to wygląda, kiedy wy byście kosili? 😀ps słupki robią się bursztynowe i są pojedyncze już gdzie nie gdzie.. 

IMG_20211124_193031.jpg

IMG_20211124_193008.jpg

Edited by Deiton

30% bursztynów mininum.

aczkolwiek zauważyłem ze nie trzeba patrzeć pod lupą tylko trzymać aż boby będą ładnie wyglądać, wtedy napewno bursztynki tez się znajda. Nie ma co wcześniej ścinać bo jak wyschnie to Uj z tego będzie i denerwować się trymowaniem 😄 czekaj aż będą ładnie napuchnięte lub nie zauwzysz progresu lub zauważysz kolorki już dobre lub kiedy same pow ze końcówka, zauważyłem tez ze nawet jak masz mleczne i dasz iceflush  i woda 13dni to zaczynaja się pojawiać bursztyny.

dziewczyny powiedza ci, sam to wyczujesz. Nie licz czasu tylko daj im żyć.

• Like 2

• 1 month later...
1 minutę temu, AligatorOzi napisał:

nawet mleczne potrafią przyjemnie kopać ale zauważyłem ze min 30% burszt zawsze zadawalaja

Im więcej czytam... plus Twoja wypowiedź, uświadamia mnie za szybko swoje zbiory zebrałem XD hahahah, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!

• Like 1

1 godzinę temu, tbi4 napisał:

Im więcej czytam... plus Twoja wypowiedź, uświadamia mnie za szybko swoje zbiory zebrałem XD hahahah, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!

Jeszcze nic straconego, zostaw w słoiki na miesiąc i będzie klepać, Sherbet mi nie wyszedł ale po miesiącu ponad curringu ma jeszcze potencjał. 

wiesz jaki według mnie najlepszy wyznacznik? Kiedy widzisz ze szczyty bobow wyglądaja na dojrzałe, tak ze widzisz ze nic z niego nie wyrośnie tylko wyglada już jak gotowy bob.

Edited by AligatorOzi
Nie ma za co! Pytaj o wszystko, co wiem to odpowiem :D
  • Like 1