Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AK47 i Cream Candy


Edmund

Recommended Posts

Cześć. Rozpoczynam mój 2 indoor, pierwszy był mało udany, więc postanowiłem założyć fotorelację i liczę na Waszą pomoc.

Growbox: 40x40x140,

Oświetlenie: panel led 30w/5000lm/3500k + 2 żarówki led, obie 2700k, w sumie 6000lm,

Wentylacja: wlot pasywny, wentylator łazienkowy 105 m3/h, wentylator mieszający, nawilżacz powietrza,

Ziemia: Plagron light mix, doniczki materiałowe 11l i 10l

Nasiona: AK 47 i Cream candy, obie auto w trakcie kiełkowania (najpierw przez 12h w szklance z wodą, a obecnie na ręcznikach papier.)

Nawozy: jak na zdjeciu poniżej + opcjonalnie mikoryza uniwersalna, biohumus, planton k, dolomit. Woda z kranu b. twarda i z ph 8/9, planuję podlewać "oazą" z biedronki ph 7/8.

Prosiłbym o wszelkie rady i uwagi, szczególnie dot. podlewania i nawożenia.

 

nawozy.jpg

growbox.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej. Też dopiero mam początki Ale myślę nasionka do chusteczki spryskać woda 6.5ph  I potem do worka albo worka stumieniwego. Co do boxa jakiś mieszak byś sie przydał choćby z pc 😊. Kup ph meter na necie. Małe roślinki delikatnie woda jak małe Ale często. Gdy większe zwiększasz dawkę wody, częstość podlewania-najlapesza metoda sprawdzać wagę doniczki . Po ok 1-1.5 tygodnia  podawać nawozy na przemian z wodą, ale zacząć od małej dawki. Ja tak przynajmniej robię. Pozdrawiam 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Polecam na początek wodę do szklanki i łyżeczką naokoło sadzonki a resztę gleby spryskiwaczem. Nie lej na zapas bo różne rzeczy z ziemi mogą Ci powychodzić.

A problem z robactwem jest szczególnie uciążliwy na samym początku 😜

Mikoryza jak najbardziej. Sam właśnie stosuję. Do auto które ma ograniczony czas nadają się idealnie.

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+