Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Recommended Posts

Siemanko,

Czy moglibyście mi podpowiedzieć jak zorganizować oś czasu z nawozami?

Mój zestaw to (chyba troche mi palma odjebała przy zakupach :zjarany:):
-GROW MICRO BLOOM od advanced nutrients
-BUD Candy od an
-Sensizym od an
-Blossom builder od Atami
-Bloombasitic od Atami

Tak wiem, że nie powinienem był kupowac nawozów różnych firm. Tak wyszło :rasta:.

Grow, Micro i Bloom stosuję przez cały okres czy tylko na weg?
Jak postępować w fazie kwitnienia z pozostałymi by nie przedobrzyć?

Edited by mlodszygerwazy
Posted (edited)

No dobra, jak przeczytałem swój post teraz to faktycznie brzmi on troche ułomnie. Źle i nieprecyzyjnie się wyraziłem. Spróbuję raz jeszcze

Wcześniej w necie trafiłem na taką tabelę

SCHE.JPG

Już teraz wiem, że kupiłem trochę zły zestaw (powinienem był wybrać nawozy z jednego seta, ale jak już wspominałem odjebało mi przy zakupach). Kupiłem te nawozy, bo polecali na stronie growshopu (teraz sam się z siebie śmieję :szokhomer:)

Grow micro i bloom przez cały okres wega i flo. Do tego Bud candy i sensizym przez całe kwitnienie (bez końcowych tygodni). Z powyższej grafiki wynika, że nie zmniejszamy dawkowania grow&micro&bloom gdy wjedziemy z sensizym i bud cany. Czy faktycznie tak jest? :)

Co z blossom builder i bloombastic? Mogę je jakoś w te nawozy od advanced nutrients wkomponować czy raczej schować je do szafy i nie kombinować?

Edited by mlodszygerwazy
poprawka

Blossom builder i bloombastic to boostery, PK, zużyj jeden, później drugi. Jedź wg tabeli AN, odpuścił bym tylko grow na flo, chyba że wywaliło by niedobory azotu, ale nie sadzę, a w bardziej zaawansowanym flo zacznij dodawać jednego z tych bosterów, albo jeden, albo drugi, nie dwa a raz.