Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 490W | Afgan Kush Auto | OG Kush Auto x2 | Wedding Cake Auto x3 | Bubble Cush Auto x2


hitopoktam

Recommended Posts

1 godzinę temu, hitopoktam napisał:

Siema. Na surowo zdjęcie z modyfikacji panelu. Docelowo miały być po dwa łączniki na radiator, ale nie miałem na tyle czasu żeby się z tym bawić. Najważniejsze to to, ze przewody zostały ogarnięte - wszystko jest wypuszczone do puszki elektrycznej, która jest na górze radiatora. 
 

DF7B0103-249F-46E5-8F99-075B18695D5E.thumb.jpeg.1bd387f5a473fc7f06a4922b744a11c6.jpeg

I to jest to co szanuję najbardziej. Takie domowe sposoby i kameralne projekty cieszą mnie jak dziecko. 3mam kciuki i Pozdrawiam. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema. Box przeszedł mały upgrade jeżeli chodzi o wentylacje. Wleciały:

- Wentylator kanałowy 284 m3/h

-Tłumik akustyczny Can-Filters 

-Filtr węglowy Croco Filters 350 m3/h

-Wentylator mieszający RAM  15W

Dodatkowo wleciał regulator obrotów do wentylatora także gdy trzeba to zawsze można go przykręcić, ale z tłumikiem jest w miarę znośnie jeżeli chodzi o hałas.

Powiem Wam szczerze, ze teraz można powiedzieć, ze mam jakąkolwiek wentylacje w boxie. Wyciąg dmucha jak szalony a dzięki filtrowi nie czuć żadnego zapachu. 
 

Dodatkowo w drodze do mnie jest kwasomierz glebowy, pH+ i pH- od Biobizz żeby być gotowym na ewentualne poprawki  jeżeli chodzi o ziemię.

Krzaki rosną całkiem dobrze, największy już  kwitnie. W jednym z mniejszych niestety złamałem główną łodygę przy LST, ale zostawiam go bo w miarę rośnie. 
 

Na dniach wrzucę zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo dobrze to wszystko wygląda. Panny zdrowe, liście sałaty ziolone, nic tylko czekać aż wszystko się rozkręci. Szkoda, tylko, że jest taka różnica w wieku dziewczynek, ale wierzę, że dobrze sobie poradzisz 🙂

Na marginesie, też teraz lecę z Afghan'em w wersji AF. I może za kilka dni, wrzucę jakąś relkę😁

Powodzenia i będę kibicował. 

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Scooby-Doo napisał:

Bardzo dobrze to wszystko wygląda. Panny zdrowe, liście sałaty ziolone, nic tylko czekać aż wszystko się rozkręci. Szkoda, tylko, że jest taka różnica w wieku dziewczynek, ale wierzę, że dobrze sobie poradzisz 🙂

Na marginesie, też teraz lecę z Afghan'em w wersji AF. I może za kilka dni, wrzucę jakąś relkę😁

Powodzenia i będę kibicował. 

Jeszcze raz dzięki. Wrzucaj koniecznie relacje, na pewno będę śledził. 😁

Godzinę temu, Rysiu napisał:

Wentylator możesz skręcić na razie na minimum. Nie ma potrzeby żeby chodził na maxa.

Dlaczego? I ile to jest „na razie”? Pytam serio. To moja pierwsza uprawa także chętnie się dowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, mała aktualizacja całości. Jakoś to leci. Afgan Kush Auto już kwitnie ładnie jakiś czas. Pojawiły się małe niedobory, ale zacząłem już lać nawozy. Wszystko leci teraz na HPS 600W. Tak sobie go testuje i jest jak dla mnie bardzo w porządku jak na razie. Podbija mi temperaturę w boxie także na razie tam zostaje. Planuje też za jakiś czas odpalić coś większego z sezonami także LEDy albo HPS trafią do nowego boxa. 
 

Na chwilę obecną krzak leci na nawozach Biobizz, ale resztę puszczę na zestawie od Canny. Jedynie boosta na kwitnienie dodatkowo dostanie Afgan. 

Afgan Kush Auto Dzień 46

OG Kush Auto Dzień 27

Wedding Cake Auto / Bubble Cush Auto Dzień 19

 

 

 
 


DF21ABD6-4467-4285-9CA2-5F8595CB838C.jpeg

58278F31-6F20-4DF1-A269-9D00C6184653.jpeg

279B0D1A-E9F0-4089-8C29-97E7C034D8D5.jpeg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+