Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wantylator zaczął sobie nie radzić


piesek123

Recommended Posts

Cześć wszystkim, od paru miesiecy posiadam używany sprzęt, namiot 60x60x140 wentylator td silent 350 i mały wentylator wtłaczający, z początku uprawy przy włączonym wtłaczającym gdy silent był włączony na maks obrotach to namiot wsysało do środka odrazu, teraz przez pewien okres czasu miałem ustawione 1/3 obrotów bez wtłaczającego, gdy go teraz włączyłem to przy maks obrotach silenta namiot napuchł jak balon... Czyżby coś z wentylatorem się stało? mam jeszcze filt weglowy z filtrem wstepnym. Dodam że znalazłem jakąś małe dziurke przy przewodzie przy wyjściu z wentylatora, ale dawno tam nic nie grzebałem to raczej nie zrobiła się teraz? Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może zapchany już jest. Syfu się naosadzało pełno na tym filtrze wstępnym i w samym filtrze węglowym. Może łożyska wentylatora już się wyrobiły i stawia większy opór. Prądu żre tyle co wcześniej, ale ma już mniej obrotów. Mój zestaw filtri i wentylator też już nie mają takiego ciągu jak kiedyś. Wszystko się zużywa.

Edytowane przez Rysiu
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 13.03.2021 o 12:13, Rysiu napisał:

Może zapchany już jest. Syfu się naosadzało pełno na tym filtrze wstępnym i w samym filtrze węglowym. Może łożyska wentylatora już się wyrobiły i stawia większy opór. Prądu żre tyle co wcześniej, ale ma już mniej obrotów. Mój zestaw filtri i wentylator też już nie mają takiego ciągu jak kiedyś. Wszystko się zużywa.

Wstępny filtr zmieniam 2 razy w 1 cyklu,po wegu z włączonym nawilżaczem można proszek trzepać.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+