Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Kompletowanie sprzętu i wybór nasionek

Recommended Posts

Dzień doby pisze swojego piewszego posta mam kilka pytań najpierw bym podesłał sprzęt jaki mam do oceny

Wymiary boxa 75cmx75x130  box zrobiony z płyty osb

lampa: https://www.progrower.eu/pl/zestawy-oswietleniowe-hps-i-mh/937-osram-hps-250w-zestaw-oswietleniowy.html

wentylator: https://www.progrower.eu/pl/wentylatory-kanalowe/3130-wentylator-kanalowy-axial-quiet-125-k-bardzo-cichy.html

filtr: https://www.progrower.eu/pl/filtry-weglowe-przeciwzapachowe-pro/247-prima-klima-filtr-weglowy-industry-line-100mm-180-280mh.html

i mam drugie pytanie jaką odmiane tam posadzic i w jakich doniczkach ile litrów (myślałem o ak47 automat)

piszcie co myślicie pozdrawiam

Dlaczego automat,z odmianą fotoperiodyczną zamkniesz się w tym samym,czasie,a jakość palenia nieporównywalna.

Lampą 250w ok,wyciąg polecam ci harrmana fi 125 3 biegi,droższy ale 10db cichszy niż ten który wrzuciłeś,filtr prima klima super,sam używam(wystarczy economy) 3 uprawy wymieniasz tylko wstępny i jest git.

Pakuj tam jakąś indyjkę,np NL od(PP) u kumpla kozacko idzie.

Doniczki 4x11l spokojnie wystarczą

Porządny mieszak i lecisz.

Edited by Bluregard

5x11L i niech się dzieje wola nieba.Bez treningu bez stresu na pierwszy raz proponuje dogłębną obserwacje chwastów .Wspólne wieczory przy świecy 250w.Cicha romantyczna muzyka.Notes długopis i otwarta głowa.

PS.Dobra zabawa gratis.

PS 2.Szkoda że nie wystrugałeś sobie szopy 160 ?/180 H

Edited by Sweter
  • Upvote 1

A jak będziesz robił zakupy poproś o jakieś AK auto co byś głupot nie narobił.Z mieszkańcami formalnie zameldowanymi w szopie:)

Oczywiście nie chcący nie narobił głupot.....

Edited by Sweter

H wysokość,możesz czekaj luknę,na odmiany jaki budżet masz na nasiona?

Jaki masz budżet 4 różne ci zamontuję,w miarę równo rosnące.

Ale jak dla pierwszaka polecam,channel+ medical seeds,rewelacyjna odmiana plony+,balans indica/sativa+,moc+

Bardzo łatwa w uprawie.

Jest w moim top 3 odmian,na miejscu 3.

Jestem oldskulowcem więc nie wiem na co liczysz😁

Edited by Bluregard