Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nasiona i odmiany bez THC czy to prawda


pskycarl

Recommended Posts

Witam. 

Wyczytałem na pewnej stronie, że dobra z CBD w swoim składzie pomagają na SAD (choroba afektywna sezonowa) tj. wahania nastroju i depresje w okresie jesienno-zimowym oraz oczywiście wczesną wiosną (jak trzyma to dopiero kwiecień maj zaczyna puszczać :/).

Olejki z CBD odpadają, ze względów odczuciowych (nie wiem chyba uraz po płynnym tranie z dzieciństwa). Kupiłem, próbowałem, nie smakuje jak tran ale odruchy w kierunku porcelanki zostały..

Na allegro znalazłem - nie będę linków wrzucał, żeby nie było że jakaś reklama - susze i topy z wysoką zawartością CBD a z brakiem THC (którego nie mogę ze względu na bad tripy - zaburzenia lękowe i nerwica natręctw... zapaliłem parę razy to były wkręty z zaburzeniem mowy, że przestaje umieć mówić, że mój mózg myśli nie łapie, wkręty że mi serce napierdziela i zaraz zawał będę miał - zmierzyłem ciśnienie było prawie 200.. oczywiście nic mi się nie stało ale boję się dalej próbować). 

Dlatego zastanawiam się nad tym z allegro, tylko nie mam pewności czy to faktycznie ma 0.2% tego THC (niby innego sprzedawać nie można w Polsce), zacząłem szukać i nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi za bardzo, wkleiłem parę nazw w google i wyskoczyły mi nasiona z holandii pod taką samą nazwą a tam 6-8% THC i takie akcje... 

Ktoś miał doświadczenie albo ma z czymś takim? Czy to serio jest bez THC? czy ma jakąś tam zawartość, tylko tak piszą że 0.2 żeby było legit ... :S 

Zaczyna się jesień i zaczynają się jazdy w głowie.. coś próbuje wynaleźć. Zioła od chinskich znachorów nie działają... 

Dzięki ogromne z góry za pomoc i za porady. 

Edytowane przez pskycarl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej

W Polsce legalne jest 0,2% thc i taka zawartość MUSI posiadać susz inaczej sprzedający podlega karze jak za zwykłą. 

Osobiście znam firmę zagraniczną dość dużą korporację która robi na Polskę specjalnie susz z 0,2% THC i widziałam ekspertyzy z Laboratorium.

Jedyne do czego można się przyczepić to to że 95% suszu tego jest uprawiane na mineralnych nawozach nawet ta medyczna w aptekach. Czyli dalej złudne medyczną "możecie się leczyć za to nawozami w niej i tak się lekko podtruje" dlatego dużo osób często po suszu z 0,2% może czuć się nie za dobrze.

Susz z bio uprawy kosztowałoby 60-80zl za gram

A jak wiadomo ludzi którym zależy na takiej jakości Premium jest mało. 

W pl też na tych suszach  oznaczają to jak dopalacze typu "produkt przeznaczony do aromaterapii lub produkt kolekcjonerski" lub po otwarciu i zerwaniu plomby producent nie ponosi odpowiedzialności za sposób uzycia. 

Czyli gdzieś te prawo jest jeszcze niedociagniete. 

Co do tych fobi i natręctw to witam w klubie  po latach palenia mocnej ganji problem ten się pogłębia ale przy dobrej merytorycznej wiedzy da radę je opanować 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za konkretną odpowiedź. 

Nawiązując do fobii - Ty masz po latach palenia - a ja to mam genetycznie bez palenia - i widzisz nauczyłaś się to ogarniać - ja też, bo trochę już z tym żyje, nie ma lipy, ale jak wzmocnie to paleniem to nie do ogarnięcia dla mnie. Ciekaw w sumie jestem jak Ty sobie z tym poradziłaś ;) 

No właśnie tak podejrzewałem, że pewnie syfem jakimś podlewane.. Zobaczymy, zamówiłem sobie parę różnych szt na próbę, od dwóch różnych sprzedawców. Więc jak to gdzieś poza Polską produkują to co, nie da się tego u nas np samemu w domu dwa trzy krzaczki dla siebie uruchomić, żeby sobie bez chemii rosło? Tak btw. próbowałaś to kiedyś z ciekawości?  

Olej z Dutch passion o którym mówisz patrzę, że cena 2x taka jak te z allegro, ale kupię sobie jak susz nie zda egzaminu, nie wiem krakersy będę moczył może przejdzie. Fakt, sam kiedyś kupiłem ten tani z allegro, oczywiście milion badań i certyfikatów, oprócz tego że był chjowy to tak teraz myślę, że efektów też żadnych nie dawał hmm. 

Pozdro i miłego dnia :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 15.09.2020 o 12:06, pskycarl napisał:

Dzięki za konkretną odpowiedź. 

Nawiązując do fobii - Ty masz po latach palenia - a ja to mam genetycznie bez palenia - i widzisz nauczyłaś się to ogarniać - ja też, bo trochę już z tym żyje, nie ma lipy, ale jak wzmocnie to paleniem to nie do ogarnięcia dla mnie. Ciekaw w sumie jestem jak Ty sobie z tym poradziłaś 😉

 

Z tym się rodzimy i umieramy. 

To jest dziedziczne zatem któreś z rodziców to miało bądź dziadków. Walka bądź akceptacja swojego bytu. Wielu lekarzy będzie próbowało sprostować Cię do "norm lub już to robiło. 

Nie dac się

Odmiany Bio można robić w domu. Powyżej 15%thc po prostu kombinować z ilością inhalacji.

Dla normalnej osoby np 15% thc będzie mocne A dla osób z nadwrażliwością 6% thc 

Konsensus to znaleźć sposób inhalacji i przyjmowania 

U mnie poniżej 0,2% thc działała teraz jak i osób które palą powyżej 12%

Myślę że na to ma też wiek wpływ.

Poniżej 30stki inaczej się myślało.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+