Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

czy marihuana faktycznie może mieć termin ważności?


Recommended Posts

Cześć, uzyskałem receptę od lekarza na susz Cannabis Sativa Red no.2, który wykupiłem. Wcześniej miałem styczność z Aurorą Deutschland (indica). Jestem ogólnie po prostu świeżakiem w tym temacie... Intryguje mnie jedna sprawa - jako że susz ten powinien wystarczyć mi na waporyzację przez ok. 2-3 miesiące - a data ważności na opakowaniu to... 08.2020.

Czy marihuana może mieć faktycznie jakąś datę ważności? czym grozi jej palenie/waporyzowanie po terminie? Czy to po prostu taki wymóg odgórny, że musieli podać taki termin a nawet jak jej nie zużyję np. do grudnia to nic mi nie będzie i będzie miała wtedy takie same właściwości?

No i kolejna sprawa.. jak należy dbać o susz - żeby nie spleśniał, nie zawilgotniał... osobiście trzymam go w szafie w ciemnym miejscu. Czytałem że niektórzy trzymają w lodówce... czy to nie pogorszy lub polepszy jego jakość? :P 

Dzięki z góry za odpowiedzi :D 

Link to comment
Share on other sites

Ja swój trzymam w szklanych słoikach, w ciemnym miejscu... znajomy który mniej pali ma smakołyki jeszcze z naszych wspólnych upraw? to już będzie z 2 lata... i ziółko na pewno się nie psuje i nadaje się do palenia rekreacyjnego po takim czasie? 😄 nie wiem może traci jakieś właściwości medyczne... ja nie znaju... ale na pewno nic Ci nie będzie jak zapalisz 😄

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za odpowiedź, to będę w takim razie spokojny 😄 tak też podejrzewałem , ogólnie domyślam się, że ta data ważności na opakowaniu jest podyktowana jakimiś odgórnymi przepisami, ale w praktyce jest zapewne tak jak piszesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+