Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Waporyzator - sapphire by storm


Firstonek

Recommended Posts

Witam, zamówiłem na internecie waporyzator sapphire by storm i mam 2 pytania . Liczę na pomoc:). Dzięki z góry! 

1. Ile najmniej mogę wrzucić tam suszu? 

2. Czy jeśli wrzucę przykładowo 0,2 wezmę 2 buchy i wyłącze urządzenie to tak czy siak zmarnuje część suszu? Jak szybko zanika ta temperatura?

3. Jakie ma negatywne skutki palenie marihuany z thc przez waporyzator. Jaki ma to wpływ na zdrowie? Czy po za problemami z krótkotrwała pamięcią coś jeszcze się dzieje skoro eliminujemy szkodliwy dym? 

@edit

Dopiero po dodaniu posta zorientowałem się, że jest dział od waporyzacji. Proszę o przeniesienie i sorry. 

 

Edytowane przez Firstonek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej 

 

1. Ja do vapo daje o 0,2g Zmielonego suszu dobrze ubitej.

Można mieszać z suszami innymi ale nie tytoń.

Ustnik zakrtwasz w trakcie nagrzewania, i po złapaniu pary. Wyłącza się nadal trzymając i po chwili puścić. Mniejsze straty 

3 jeżeli susz nie jest dodatkowo opryskany, to nie ma negatywnych skutków. W porównaniu do alkoholu ganja pobudza komórki szare do życia. 

Enjoy

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 22.05.2020 o 11:46, Firstonek napisał:

Witam, zamówiłem na internecie waporyzator sapphire by storm i mam 2 pytania . Liczę na pomoc:). Dzięki z góry! 

1. Ile najmniej mogę wrzucić tam suszu? 

2. Czy jeśli wrzucę przykładowo 0,2 wezmę 2 buchy i wyłącze urządzenie to tak czy siak zmarnuje część suszu? Jak szybko zanika ta temperatura?

3. Jakie ma negatywne skutki palenie marihuany z thc przez waporyzator. Jaki ma to wpływ na zdrowie? Czy po za problemami z krótkotrwała pamięcią coś jeszcze się dzieje skoro eliminujemy szkodliwy dym? 

@edit

Dopiero po dodaniu posta zorientowałem się, że jest dział od waporyzacji. Proszę o przeniesienie i sorry. 

 

1. To kondukcyjny vaporizer, dlatego komora musi być wypełniona w całości. W przeciwnym wypadku susz nie ogrzeje się w całości i mędzie się marnował.

2. Niestety Sapphire Storm jako urządzenie kondukcyjne zaliczane jest do grona waporyzatorów sesyjnych. One ogrzewają ścianki komory. Jeśli odłożysz, część kannabinoidów się zmarnuje, zanim komora zdąży wystygnąć. Możliwość wapowania na raty dają vaporizery on-demand, które w większości działają w oparciu o kondukcję.

3. Takie same, jak po paleniu trawy. Waporyzacja eliminuje szkodliwe działanie dymu i oferuje większą wydajność w dostarczaniu kannabinoidów. Efekt upalenia jest też nieco inny - haj nie jest taki ciężki, jak po wdychaniu THC z dymem. Bania jest bardziej energiczna. Efekty są silne, ale bez "czapy" (to moje subiektywne odczucie). Jeżeli boisz się o jakieś paranoiczne skutki uboczne, możesz zbalansować waporyzowaną marihuanę dodając susz CBD, który działa przeciwlękowo.

Jeżeli chodzi o zakup waporyzatora, warto poczytać i rozeznać się, ponieważ każdy sprzęt ma swoje mocne strony i ograniczenia. Warto wiedzieć jaki waporyzator wybrać aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Jest szereg rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Zdając sobie sprawę z tego, na czym nam najbardziej zależy, łatwiej będzie wybrać sprzęt, z którego będziemy zadowoleni. Jednemu zależy na gęstych chmurach, innemu na autentycznym smaku waporyzowanej pary. Określając swoje wymagania można lepiej dopasować rodzaj waporyzatora do własnych oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+