Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problem z młodziutkimi roślinkami, nie rosną.


Razer2210

Recommended Posts

Hej, 

Jestem nowa i mam taki mały problem. 2 z 4 roślinek nie rosną, mają tydzień, posadzone w ziemi do wysiewania nasion, wymieszanej z perlitem, na wierzch dosypałam już uniwersalną, bo trochę panny wyrosły. Nie mają zalążka kolejnych liści, a te 2 co już mają są dziwne, co widać na zdjęciu. Podlane raz, nadal mają mokro, są pod lampą, w dzień w tunelu, chyba, że jest brzydko i pada, wtedy cały dzień w domu, temperatura 20-23 stopnie w domu, w tunelu zależy jak słońce przyświeci, ale ok 25. Czekam na termometr z funkcją mierzenia wilgotności, więc na razie nie wiem jaka jest, ale z tymi dwoma coś ewidentnie jest nie tak. Czy coś da się z nimi jeszcze zrobić?

IMG_2064.jpeg

IMG_2063.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jesli nie bylo jakis razacych bledow przy kielkowaniu (duze skoki temperatury, ekstremalne dawki nawozów) to nie widze innej przyczyny niz stare nasiona

 

kupione w tym roku, a ile przelezaly w sklepie ?

po prostu z uplywem czasu nasiona coraz gorzej kielkuja, a gdy nawet wykielkuja to czesto rosna wolniej + sa pomutowane

 

pierwsza lepsza strona, obadaj zwlaszcza porownanie jak rosna baklazany ze starych nasion i z nowych: https://www.familyfoodgarden.com/dont-just-use-your-old-germinated-seeds/

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+