Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

ujarany rolnik

User
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czego użyć do wyprostowania planta. jestem na półmetku dostały mi 2 tygodnie na podlewanie samą wodą. roślinka zaczeła sie przeginać od cieżaru w jedna strone. użyłem patyczków do wyprostowania łodygi ale szyszki na szczycie i gałęziach przeginają roslinke na bok. boxa mam z szafy.
 2. w tym urządzeniu jakie masz działa tylko wilgotnościomierz i miernik swiatła tylko że musi być ustawiony poziomo żeby działał. ph metr jest blednie skalibrowany bo gubi 2 do 3 ph. wsadziłem go do płynu buforowego 4 ph to mi pokazał że jest 6ph. zna ktoś jakiś porządny i niedrogi ph metr do gleby.???
 3. jaki powinien być poziom ppm i ec po wymieszaniu nawozu z wodą?? wymieszałem 0.5 litra wody mineralnej o ppm 140 z 7ml rhizotonic i 6 ml cannazyn i 12ml terra wega wymieszałem i wyszło mi 3600ppm- ec 7200us/cm to dobrze czy trochę za dużo. sugerowałem sie kalkulatorem canna
 4. dałeś mi tego linka ale najwidoczniej sam go nie przeczytałeś skoro tak uważasz.
 5. ale ten link to jest o uprawie hydro. poza tym jak przesadzałem to korzenie były białe i sa dalej białe. nie sugeruje sie oklapłymi liśćmi, bo one mi tak opadają gdy lampa gaśnie. ile leje sie wody na 7litrową doniczkę bo chciałem ja podlać z rhizotonic może jej sie poprawi. wolałbym nie przelać albo nie nalać za mało.
 6. Nasionko: tatanka pure rqs Growbox: 50x50x160 Oświetlenie: Zestaw Luckygrow MODULAR 110 -120stopni Wentylacja: wiatrak od kompa 120mm, PROFAN+ AXIAL WENTYLATOR KANAŁOWY 100mm Ziemia: biobiz light mix + perlit Donica: 7l Nazowy: zestaw canna Fotoperoid: 18/6 dzien: nie pamiętam. jestem jeszcze na etapie wzrostu
 7. tu masz temat przewodnik po niedoborach. ja obstawiam niedobór azotu i magnezu.
 8. ostatnio zauważyłem przy przesadzaniu do większego medium że na mojej roślince pojawiły sie jakieś żółte plamy i nie wiem co to może być. czy to jakiś robak czy może niedobór jakiegoś minerału czy może przesadziłem z nawozami.
 9. jak duże są te halogeny? których lamp masz po ile? jak chcesz wiedzieć jaki rozmiar ma mieć box to poukładaj je w formie kwadratu lub prostokąta i zostaw ze 2-3 cm odstępu miedzy nimi. zmierz całość która ci wyszła i będziesz mieć długość i szerokość. wysokość zależy o rozmiaru doniczek i reszty sprzętu które chcesz do niego wsadzić. a jak ma być bardziej technicznie to Co i jak z mocą ,powierzchnią ,ilością roślin i plonem HPS Wysokoprężne lampy sodowe Moc | Ilość Roślin | Powierzchnia | Średni Plon 70w | 1-2 | 0,1m2 - 0,16m2 | 0-30-50g 150w | 2-4 | 0,2m2 - 0,35m2 | 0-
 10. trochę coś słaba ta wysokość. 8l to 17cm wysokości. na tak niska wysokość auto chyba nie wejdzie zwykłą predzej. poczytaj o uprawach pcbox.
 11. jak to jest z tymi lampami. na jednym forum doradzają stawiać na duże ilości lumenów w ledzie, a na innej jest "w przypadku paneli ledowych do uprawy marihuany nie bierzemy pod uwagę ich wydajności na podstawie lumenów." jak to jest z z tymi barwami w lampie na jednym radzą białe światło jak w mars hydro, na innym piszą "jeśli chodzi o otrzymanie maxymalnego plonu to lampy powinny składać sie w 80% czerwonych diod (660nm) oraz 20% niebieskich dion(450nm). od tych sprzecznych informacji zgłupieć można. taka z kolorowymi ledami czy taka bez kolorków która z tych
 12. to zależy od rozmiaru twojego growboxa. większa doniczka to więcej miejsca na korzenie. twój wybór. możesz kupić nawet taką.
 13. mam mały wentylator stojący do mieszania. a potrzeby jest wtłaczający. czytam poradniki z haszysza. potrzebny jest wlot i wylot, nie sam wylot.
 14. mam mars hydro 600 100w. na moje oko 32 stopnie nie są ok, bo mi roślinka wcale nie rośnie. od 2 tygodni stoi na 2 listkach. i nie wiem czy to przez brak wentylacji czy przez efekt yoyo z wilgotnością. to moja 1 roślinka nie wiem czy mi już nie padła skoro sie nie rozwija dalej. wilg staram sie utrzymywać od 70 do 80 % ale bez wentylacji i nawilżacza trudno ogarnąć. kupiłem już taki wentylator wyciągający https://allegro.pl/oferta/wentylator-kanalowy-190-m3-h-vents-vko1-125-timer-6821354097 teraz jeszcze muszę mieć wdmuchujący może od komputera tylko musi być cichy +https://allegro.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+