Skocz do zawartości
thc-thc

grower

trichomy


Guru

Recommended Posts

Kochani mam do Was bardzo wazne pytanie zagadkę. Co może powodować co robie źle że trichomy na roslinach nie dochodzą tak jak powinny. Mam na mysli ze wszystko od początku uprawy przebiega super rosną jak szalone warunki bardzo dobre, temperatury w normie wilgotność ok w miare a na koniec trichomy nie dochodzą i są w większości przeźroczyste. Jak obserwuje inne grow logi nie dzieja sie takie rzeczy i nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. Może ktos z Was ma pojecie co tu sie dzieje i mogl by cos podpowiedziec to byl bym baaaardzo wdzięczny bo zaraz chyba cały osiwieje🙄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

gdzieś kiedyś widziałem... możliwe że nawet na tym forum... że ktoś kładł kostki lodu na ziemię żeby zmobilizować roślinę do szybszego dojrzewania? sam nigdy nie robiłem takiego czegoś... tak mi się tylko przypomniało że gdzieś widziałem 😉 więc możliwe że powielam jakiś mit :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak @pomidorek tez gdzies czytalem o kostkach lodu.. czytalem tez ze mozna zmiejszyc temp, wilgotnosc i natezenie światła co by sugerowalo roślinom ze nadchodzi jesień.. ale nie mam opcji chodzic do nich z lodem😅 wilgotnosci tez nie zbije wiecej z temp tez nic nie dam rady zrobic.. pozostaje miec nadzieje ze dojdą w koncu w tych warunkach jakie maja teraz... mam taka cichą nadzieje ze sie uda.

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+