Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pod lampami przed sezonem


zielarz123

Recommended Posts

Cześć. 

Powiedzcie tylko czy ten pomysł ma rację bytu. Myślałem, żeby wrzucić pełnosezonówki pod lampę jak już wyjadą planty z moich pestek. Mam odmiany Shaman, Great White Shark x Mazar, Crazy Miss Hyde, Moby Dick i White Widow Auto. Chcę je umieścić w krążkach Jiffy i na pierwsze Max 7 dni wrzucić pod lampę CFL 125, a później do donic docelowych. Moje pytania to jaki maksymalny czas trzymać w jiffach i jaki ustawić fotiperoid dla tych roślin? Tyle ile słońce jest na nieboskłonie od wschodu do zachodu czy krócej? Podkreślę, że natężenie światła zaraz po wschodzie słońca jest mniejsze niż pod lampą. Ustawić różne czasy na timerze w ciągu tych 7 dni? Ma to jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej

pomysł dobry i jak najbardziej ma racje bytu. W krążkach trzymasz do momentu aż korzonki zaczną się przebijać, wtedy jak najszybciej do litrowych czy tam docelowych.

Fotoperiod na wegetacje, podczas wegetacji rośliny nie hermią więc bawienie się światłem im nie zaszkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+