Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Ak47/HPS 250


qwerty315

Recommended Posts

Jak mam być szczery to słabo to wygląda :Facepalm: przynajmniej w moich oczach amatora... doświadczenie mi podpowiada żeby sadzić w małych donicach, czekać aż roślinki zbudują system korzeniowy i wtedy przesadzać do większych donic... i wsadzać po same pierwsze listki do ziemi już w docelowe... teraz masz takie patyczaki... ;D Tak czy siak konopie to takie chwasty że rosną i dają plony nawet w piasku(no może nie próbowałem piasku z piaskownicy, ale w prawdę słabej glebie sadziłem na out, lałem nawozami i plony były dobre) 😄 Jeżeli ich nie zabijesz to finalnie coś zbierzesz :S5: Trzeba tylko pamiętać że każda decyzja/pomyłka ma wpływ na ilość i jakość plonu jaki zbieramy i tego nie da się uniknąć :weed_victor:

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Pomidorek napisał:

Jak mam być szczery to słabo to wygląda :Facepalm: przynajmniej w moich oczach amatora... doświadczenie mi podpowiada żeby sadzić w małych donicach, czekać aż roślinki zbudują system korzeniowy i wtedy przesadzać do większych donic... i wsadzać po same pierwsze listki do ziemi już w docelowe... teraz masz takie patyczaki... ;D Tak czy siak konopie to takie chwasty że rosną i dają plony nawet w piasku(no może nie próbowałem piasku z piaskownicy, ale w prawdę słabej glebie sadziłem na out, lałem nawozami i plony były dobre) 😄 Jeżeli ich nie zabijesz to finalnie coś zbierzesz :S5: Trzeba tylko pamiętać że każda decyzja/pomyłka ma wpływ na ilość i jakość plonu jaki zbieramy i tego nie da się uniknąć :weed_victor:

Bałem się sadzić w mniejszych, wiec od razu dałem do docelowych. Patyczaki, ale jeszcze urosną ;33, jutro podeśle fotki jak to wyglada. Dzięki za taką wypowiedz, bo przynajmniej już wiem co znów źle zrobiłem, następnym razem(jak będę mógł), to zrobię tak jak piszesz, doświadczenie z czasem.

Edytowane przez qwerty315
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, ichikaru napisał:

Jak sadzisz w docelowych zawsze zostaw 10 cm miejsca w razie gdyby właśnie tak się stało.

P.S.

Sadzenie w docelowej to dobry pomysł bo daje lepsze rezultaty i mniejszy stres. Chociaż jedyny minus to słabsza kontrola nad kiełkiem

 

W jakim sensie 10 cm miejsca? Co masz na myśli? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+