Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AK XXL z afera 😂


ZielonyLolek

Recommended Posts

Witam. Mini prowizorka ze względu na kłopoty z baba. Nie wiem jak to opisać ale drugie dziecko w drodze więc baba się sra do mnie i wydatki a że jaram swoje to jej uświadomiłem że wyjdzie taniej jak będę mieć swoje wiadomo baba w ciąży swoje urojenia... Coś tam zbudowalem prowizorka mimo tych kłótni z baba... Więc tak jedna roślinka rośnie nie Chcialem zakładać tego no ale jednak się zdecydowałem wedle nauki czy eksperymentu... Roślinka aktualnie rośnie ale wolę jednak porady bo męczą mnie już te afery z baba haha ile można człowiek najarany człowiek spokojny ale już nie działa ten spokój a potomek musi być spokojny 👻 

IMG_20200130_134229.jpg

IMG_20200130_134207.jpg

IMG_20200130_133940.jpg

IMG_20200130_133901.jpg

IMG_20200130_133234.jpg

IMG_20200130_133221.jpg

IMG_20200130_133201.jpg

IMG_20200129_125222.jpg

IMG_20200124_105854.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Afera afera ale postanowiła że jak wyjdzie mi to od pestki do zbiorów to pójdzie mi na rękę z boxem siana nie brakuje ale jej wiecznie mało 🤠 ziemia substral  wymieszane z włóknem kokosowym reszta tak jak widać. Niby toping upierdolilem i tak resztę widać co porobilem jednak wolę sezony bo błędy wybaczaja 🙏

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 stycznia wyszła z ziemi tu wstawiam zdjęcie uwagi mile widziane ponieważ w domu nigdy się nie bawiłem w rolnika ale jak widzę z dnia na dzień fajnie rośnie jak bobas z roku na rok haha i chyba zajawka na długie lata pójdzie 🤠💪 oudoor matka natura ale indor ojciec w domu trzyma rękę 😆

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie bierz do głowy co pisze. U nas jak dzidziuś był w brzuszku to mama potrafiła zjeść słoik ogórków naraz a i sama nieraz mówiła że zjadła by węgla całymi paczkami jadła tj gryzla jednego za drugim mietusa landrynke. Ja to się mało znam na tych internetach popraw temat napisz wymiary pudlolota i takie tam żeby miało ręce i nogi bo skończysz z octem a nie chwastem w dloni. 

Edytowane przez Sweter
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie no luzik każda sprawa ma ręce i nogi nie obrażę się jak stary farmer bez pestek haha 😂 normalny facet na bary bierze swoje a nie obraża się jak to mówisz,, baba z targu,, wbiles mi do głowy coś ale ma +.. To box,, prowizorka o wymiarach ma __ wysokość 70cm szerokość 50 cm długość 35cm wyszła z ziemi 25.01.2020 ziemia substral wymieszana z włóknem kokosowym pestki wygrane z thc thc. Com .... Światło tak jak widać na zdjęciach niby ładnie idzie... ALE ZAWSZE BĘDZIE  chwilowo odżywek nie mam żadnych wsumie niechcialbym czymś sprycowac żeby smak psuć chyba że będzie trzeba dla mojego dobra dalszego aby się edukować i jarac swoje a nie kupować gó**o które śmierdzi i kosztuje swoje wiadomo o co chodzi 🤑krytyki i rady mile widziane nie obrażę się 🤑

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+