Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

BubbleGum od HB


zielarz123

Recommended Posts

Siema.

Mam w planach zakupienie pestek jak w temacie HB to HempBrothers jakby ktoś nie kojarzył.

Moje pytanie jest czysto techniczne. W opisie tej odmiany możemy przeczytać, że plon wynosi 300-450g/m2 

Ile to jest w przeliczeniu na roślinę? Jest ktoś w stanie powiedzieć? Bo zakładając, że w metrze kwadratowym zmieszczę 4 planty to jest około 75 - 112,5g/rośl, ale właśnie nie mam co do tego pewności i byłbym wdzięczny za wytłumaczenie jak to liczyć.

Możecie też dać znać co sądzicie o tej odmianie na outdoor.

 

Elka 😉 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli producent podaje taka ilość to trzeba przyjąć że jest to maksymalna ilość jaką mogą dać rośliny, przy zapewnieniu im najlepszych warunków.

czesto producenci prowadzą testowe uprawy w hydro na mineralnych przy maksymalnej ilości watów, więc warto zaznaczyć że podana ilość jest teoretyczna ale z doświadczenia wiem że zawsze jest niższa.

Jeżeli podają taki wynik z M2 to czasami proszę się nie zdziwić że od tego trzeba odjąć -50% przy uprawach mineralnych a przy bio uprawie 70%.
No ale wiadomo że wynik zależy od tylu czynników, warunków ect 

bubblegum jest super odmiana której powinien spróbować każdy ogrodnik 

Czy w outdoorze czy indoor 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+