Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Lampa do naświetlania z Castoramy?


Gość

Recommended Posts

Witam. Czy w Castoramie lub innym powszechnie dostępnym sklepie można kupić lampę z odpowiednią barwą/jasnością światła, która by nadawała się do uprawy jednej rośliny w boxie 160x60x60? Można taką lampę z dostępnych powszechnie produktów zbudować samemu to znaczy np. kupić odpowiednią żarówkę, oprawę, odbłyśnik i zasilacz? Niestety najbliższy growshop jest 250km ode mnie, a wolałbym nie zamawiać tego przez internet. Pasowałby tu zestaw HPS 150W, ale czy jest to do kupienia gdziekolwiek poza growshopami? Proszę o doradzenie.

Pozdrawiam,

Alibaba

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 22.11.2019 o 13:10, Minimaxi napisał:

jedna roslina w boxie 60x60 to marnotrastwo powierzchni i pradu

Czyli co, można postawić w tym boxie na raz dwie roślinki przy lampie HPS 150W?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dlaczego marnotrawienie powierzchni? nie rozumiem tej teorii. skoro chce robić sobie jedna to w czym problem? siatka długi weg i robisz wynik jak z 4, proste. Pytanie jest czy masz czas i chcesz się bawić, czy chcesz posadzić i szybko i w miarę bez problemow zbierać plony. TU zobacz sobie mój temat masz tam jedna roślinę w małym boxie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czas mam, to nie zawody, chcę się wszystkiego po kolei nauczyć - nie od razu Rzym zbudowano. Zrobiłem taki box bo większość odmian osiąga z tego co widzę wysokość 140-160cm, a i na boki roślina potrafi się rozrosnąć, dlatego nie chciałem krępować jej rozwoju. Zamierzałem spróbować na pierwszy raz fazę weg 30 dni (słonko 18/6) i fazę flo 60 dni (słonko 12/12) sugerując się poradnikiem autorstwa jokera i vito.

Z tego co widzę gigit masz namiot rozmiarów takich jak ja pierwotnie chciałem zbudować boxa (180x60x60) ale się okazało, że pomieszczenie miało za nisko sufit, i musiałem go skrócić do 160x60x60.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie jestem pewny czy dobrze rozumiem ten fotoperiod, który wskazałeś. 12h światła, 1h ciemni? A reszta doby? Czy może miało być 12/12 (12+12=24) na fazę weg? A potem na flo 11h światła 13h ciemni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+