Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pytania


qwerty315

Recommended Posts

Cześć, jako początkujący mam kilka pytań. 

1. Czy przed włożeniem wykielkowanego nasiona trzeba przygotować jakos specjalnie ziemię? Mam na myśli, czy ja podlac, dać nawóz czy cos w tym stylu. 

2 podczas wegetacji lampa 24h?, tylko przez ile tygodni

3 ile nawozić razy w tygodniu nawozić oraz podlewać i woda z jakim pH

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. wszystko zależy, jako że pytasz to na pewno nie masz mikoryzy itd. zastosuj zwykłą glebę typu light mix w litrową doniczkę, wtedy zrobisz sadzonkę

2. nie nie musi być 24h, to zależy od warunków i jakie konopie będziesz sadził, może być 16/8 lub 12/1, druga część pytania też uzależniona od tego jakie konopie (automatycznie kwitnące czy zwykłe)

3. zależy jaki nawóz, przeważnie producent podaje takie dane, pH wody 6

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ziemie uniwersalne to szajs... nie lepiej kupić w growshopie dobrego podłoża i nie mieć problemów ? 

Automatom możesz świecić 24h, ale ja jestem zwolennikiem dania roślinie choć 4 godziny snu... 

2 minuty temu, qwerty315 napisał:

filtr węglowy mogę dać przed wiatrak? 

chyba przed wentylator ? Wiatrak to możesz mieć mieszający, to co wyciąga Ci z growboxa powietrze to wentylator, i prawidłowo to:

Filtr węglowy -> wentylator -> przewód wentylacyjny wyprowadzający powietrze poza pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+