Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Air vs AirPot®


zgREDex

Recommended Posts

Wrzuć foto tych pierwszych, bo oryginały to chyba każdy wie jak wyglądają. Moim zdaniem nie warty jest oryginał tej kasy, ale to tylko moje zdanie, a ja liczę zawsze w dużych ilościach, przy małym namiocie to może być inna sytuacja. Sam korzystam z doniczek typu hercules (coś a'la airpot) tylko że w cenie zwykłych kwadratowych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Vito no widzialem na relacjach ze jestes ich zwolenikiem . Ogolnie zadowolony z nich jesteś..¿?Pot® to nastepcy Herculesow oraz  mysli,budowy donic zwiększających bryłę korzenna rozwijanej lat.

shopping.jpeg.7dced61419a64b22d4b2eeca7eab5186.jpeg

Air Pot® to orginaly ze tak powiem sa jeszcze Air Rapy i w sklepach grow napotykam sie na te Air..sa w osobnym dziela w sensie nie razem. Potsami..moze to jakas podrobka poprostu bo cena,litrarz i plastik(wyglada na tanszy niz Pot®)

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

miałem ogromne nadzieje związane z tymi doniczkami i:

ogromny problem z podlewaniem zawsze lało się każdą dziurą mega bajzel w boksie

bardzo szybkie przesuszanie - nigdy nie trafiłem idealnego momentu na podlewanie  za szybko schły (kiedy mnie w domy nie było) efekt umarłe automaty :)

idealne to by było na out wkopać je w ziemie  :) w boksie zrezygnowałem

lub zastosować zwykła doniczkę a w niej air :) w tedy to ma sens hmmmmmm aż sam to sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@vitecky z chęcią zobaczę foty bryl korzennych..ja sprawdzałem u siebie keramzyt,mowia jedni ze trzyma wode drugi że drenaż...otoz po przesadzaniu z ok2-3 L donicy do 11stki sprawdzilem bryle gdyz doniczke dosc dobrze ponawiercalem do okola.. dzień po podlaniu..ziemia wilgotna a keramzyt suchy..zauwazylem ze korzeń nie mając juz miejsca do ekspansji zaczął wic się między pojedynczymi kamykami keramzytu co dało mu dodatkowe kilkanascie centymetrów.IMG_20190831_142711.thumb.jpg.7f65ba36ddb44c41dd0d9f617b41afa8.jpg

Korzen wypelnil cala dostepna pow.donicy

IMG_20190831_142840.thumb.jpg.fef92e1312531c52e87cb2f7ef06a4d8.jpgIMG_20190831_142755.thumb.jpg.f1903ce274e424852b94d74ce010d40c.jpg

stosowany byl jedynie biohumus + dipy bioponu zielony 

Edytowane przez zgREDex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+