Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Usychające końcówki liści, poskręcane w dół


WeedBeg

Recommended Posts

Jak na zdjęciu niżej, liście od góry, wiatrakowe od dłuższego czasu takie są, sama marianna rośnie, pytanie czy to coś groźnego i od czego to niby by mogło być. Dodam tylko, że w boxie mam inna taka sama i nie ma tego problemu, podlewane tak samo z pk13-14, LED na górze. Inne też nie mają tego 'problemu'

Jedyna różnica to taka, że ta miała lepszy start, i dostała lekkie LTS, żeby za wysoko nie odeszła od reszty.

 

large.IMG_20190819_114318_1.jpg.d7625b68c459185085821758e24778ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temp: 30-32, 40-50%, co do podlewania, no właśnie, stąd pytanie, bo tak też doczytałem... ale podlewam zawsze od dołu, wkładam donice do michy z wodą, czekam aż zaciągnie se ile potrzebuje i tyle, zaciąga około 1-1,5L donica 11L, na dnie mała warstwa keramzytu, na górze to samo. Podlewam co 3 dni, jak już waga donicy dojdzie do +- wagi ziemi branej z wora, może dodać z 1 dzień i bardziej przesuszyć?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Rolf napisał:

Nie dawaj jej tyle wody wypić + wyjmij keramzyt z góry + za gorąco.

@Rolf Z woda no niby ok, czy za gorąco? do tej pory nie było to problemem, ogólnie nie przyjęło się, że do 32-34 to jest akceptowalne?

No i co do kermazytu, pojawił się on u mnie, bo po podlaniu wilgotność mocno rosła, do pod 70%, pytanie, czy lepiej 'zwijać liście', czy narażać się na pleśń? 

ps. Uprzedzając ewentualne pytania, box 0,4, LED 230W, wentylator+filtr - daje rade, zapas mam DUUŻY.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.08.2019 o 09:06, WeedBeg napisał:

@Rolf Z woda no niby ok, czy za gorąco? do tej pory nie było to problemem, ogólnie nie przyjęło się, że do 32-34 to jest akceptowalne?

No i co do kermazytu, pojawił się on u mnie, bo po podlaniu wilgotność mocno rosła, do pod 70%, pytanie, czy lepiej 'zwijać liście', czy narażać się na pleśń? 

ps. Uprzedzając ewentualne pytania, box 0,4, LED 230W, wentylator+filtr - daje rade, zapas mam DUUŻY.

za dużo wody.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+